Legia Warszawa - Raków Częstochowa: GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja na żywo za darmo 2.05.2023

i

Autor: Andrzej Iwanczuk/REPORTER / EAST NEWS Legia Warszawa - Raków Częstochowa: GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja na żywo za darmo 2.05.2023

Legia Warszawa - Raków Częstochowa: GDZIE OGLĄDAĆ? Transmisja na żywo za darmo 2.05.2023

2023-05-02 15:31

Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa - Raków Częstochowa. Jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o Legia - Raków online i w TV na żywo? Transmisja w internecie oraz w telewizji wywoła emocje zarówno wśród kibiców tych drużyn, jak i osób, które są ciekawi piłkarskiego starcia pomiędzy tymi topowymi polskimi zespołami. Mowa tu bowiem o finale Pucharu Polski!

Spis treści

  1. Legia Warszawa - Raków Częstochowa: GDZIE OGLĄDAĆ?
  2. Legia - Raków: transmisja w TV

Legia Warszawa - Raków Częstochowa: GDZIE OGLĄDAĆ? Zastanawiacie się, jak wygląda sytuacja, jeśli chodzi o mecz Legia vs Raków online? Transmisja na żywo 2.05.2023 przyciągnie uwagę kibiców polskiej piłki nożnej. Drużyna z Częstochowy bronić będzie tytułu zwycięzcy Pucharu Polski sprzed roku i dwóch lat. Dwie ostatnie edycje tego turnieju należały właśnie do tej ekipy. Co więcej, Raków po raz pierwszy w historii pewnie zmierza po zwycięstwo w krajowej lidze, wyprzedzając zespół ze stolicy o jedenaście punktów. Oglądając mecz Raków vs Legia online i w TV nie bądźcie zdziwieni. Przed pierwszym gwizdkiem zostanie odegrany hymn państwowy. Zwycięska drużyna otrzyma trofeum na płycie boiska. Legia vs Raków na żywo na PGE Narodowym odbędzie się w obecności 48 tysięcy widzów, a jednym z gości na trybunach będzie selekcjoner reprezentacji Fernando Santos.

Jerzy Dudek: Fernando Santos będzie potrzebował trochę szczęścia!

Legia Warszawa - Raków Częstochowa: GDZIE OGLĄDAĆ?

Gdzie oglądać mecz Legia Warszawa - Raków Częstochowa? Finał Pucharu Polski 2.05.2023, czyli w wyjątkowy dzień, jakim jest Święto Flagi RP, rozpocznie się o godzinie 16:00. Transmisja udostępniona będzie za pośrednictwem platformy Polsat Box Go. Stream możecie uzyskać po wykupieniu jednorazowego pakietu wartego 40 złotych. Dostęp do kanału dostaniecie natomiast na 30 dni. Darmowy stream Legia Raków online nie będzie dostępny.

Legia - Raków: transmisja w TV

Gdzie oglądać Legia vs Raków 2.05.2023? Mecz w telewizji zobaczycie na antenie Polsatu Sport. Żadna inna stacja nie posiada licencji do pokazywania tego spotkania. Gospodarzem finału organizowanego przez PZPN jest Legia. Warszawski klub miał prawo chociażby do wyboru strojów. Zwycięzca Pucharu Polski otrzyma nagrodę w wysokości 5 milionów złotych.

MECZE REPREZENTACJI POLSKI 2023 w piłkę nożną - kiedy i z kim gra Polska? [TERMINARZ]