Legia Warszawa - Spartak Moskwa

i

Autor: AA/ABACA/Abaca/East News

Legia - Spartak 9.12.2021: transmisja za darmo TV i ONLINE. Gdzie obejrzeć na żywo?

2021-12-08 10:54

Przed fanami piłkarskich spotkań 6. kolejka Pucharu Ligi Europy UEFA. W czwartek 9 grudnia Legia Warszawa zmierzy się ze Spartak Moskwa. Polska drużyna może jeszcze awansować do fazy pucharowej. Warunkiem jest zwycięstwo w nadchodzącym meczu. Gdzie oglądać spotkanie za darmo? O której godzinie transmisja w telewizji i stream online? Wszystkie najważniejsze informacje na Eska.pl

Legia - Spartak 9.12.2021: transmisja za darmo TV i ONLINE. Liga Europy to międzynarodowy turniej w piłce nożnej, który jest organizowany przez UEFA. Zespoły z dobrymi wynikami w narodowych rozgrywkach walczą nie tylko o prestiż, ale wielkie trofeum. Przed widzami emocjonujące spotkanie w ostatniej kolejce fazy grupowej. Już w czwartek 9 grudnia na piłkarskiej murawie staną naprzeciwko siebie dwie drużyny z grupy C - Legia Warszawa i Spartak Moskwa. Drużyna z Moskwy zajmuje drugie miejsce w tabeli (7 pkt), a Polacy spadli do ostatniego (6 pkt.). Trzecie miejsce upolowało sobie Napoli (7 pkt.), a liderem jest angielski Leicester (8 pkt.). Legioniści wygrali pierwsze dwa spotkania w grupie, ale później zanotowali trzy przegrane. Jak poradzą sobie teraz? Gdzie oglądać mecz?

Legia - Spartak 9.12.2021 Liga Europy - stream online i TV

Jeżeli Legia chce grać dalej, to musi wygrać spotkanie ze Spartak Moskwa. Pomimo ostatniego miejsca w grupie wciąż ma szansę na drugą lokatę i fazę pucharową. Mecz odbędzie się na stadionie Wojska Polskiego w Warszawie o godzinie 18:45 i będzie transmitowany na żywo w TVP2, TVPSport i aplikacji mobilnej. Komentować spotkanie będą Mateusz Borek i Marcin Żewłakow.

SKOKI NARCIARSKIE. Wszystko o Polakach | ESKA XD - Niesportowe zachowanie #37