Legia - Atromitos: transmisja TV i stream online. Gdzie oglądać mecz na żywo?

2019-08-08 15:16
Legia - Atromitos:  transmisja TV i stream online. Gdzie oglądać mecz na żywo?
Autor: TOMASZ RADZIK / SUPER EXPRESS

Legia Warszawa w meczu 3. rundy eliminacji Ligi Europy zmierzy się z Atromitos. Czy wicemistrzowie Polski przybliżą się do tego celu i kibice będą mogli świętować? Przypomnijmy, że legionistom mimo dobrych wyników nie do końca dobrze wychodzi gra. Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo w TV? Czy będzie darmowy stream online?

Legia - Atromitos: transmisja TV i stream online. Gdzie oglądać mecz na żywo? Fani Ligi Europy nie mogą doczekać się kolejnej kolejki eliminacji do Ligi Europy. Tym razem legioniści spotkają się z greckimi piłkarzami. Mecz Legia - Atromitos to kolejny krok, żeby Legia mogła przybliżyć się do upragnionej fazy grupowej tego turnieju. Warto przypomnieć, że mimo dobrych wyników legionistów, specjaliści od piłki nożnej uczulają na bardzo słabą grę Legii. Gdzie i o której oglądać transmisję na żywo w TV? Czy będzie darmowy stream online? Wszystkie szczegóły w artykule poniżej.

Legia - Atromitos - transmisja w TV

Mecz Legia - Atromitos możecie obejrzeć w telewizji. Mamy dobrą wiadomość dla fanów piłki nożnej, ponieważ mecz 3. kolejki eliminacji Ligi Europy możecie obejrzeć za darmo. Transmisja w TV będzie dostępna 08.08.2019 o godzinie 19:45 na antenie TVP SPORT.

Legia - Atromitos - transmisja online

Wielu kibiców zastanawia się, czy będzie możliwość obejrzenia darmowej transmisji online z meczu Legia - Atromitos. Odpowiedź na to pytanie jest bardzo prosta. Darmowy stream online będzie dostępny na stronie sport.tvp.pl i w mobilnej aplikacji TVP SPORT.

NAJNOWSZE