Łasuch sezon 2: data premiery, zwiastun, fabuła i obsada. Kiedy nowe odcinki trafią na Netflix?

i

Autor: Netflix Łasuch sezon 2: data premiery, zwiastun, fabuła i obsada. Kiedy nowe odcinki trafią na Netflix?

Netflix, serialowe powroty

„Łasuch” już w krótce doczeka się 2. sezonu. Co zobaczymy w nowych odcinkach?

2023-03-23 21:06

„Łasuch” to przeuroczy serial, który przed dwoma laty rozkochał w sobie użytkowników Netfliksa. Teraz powraca z 2. sezonem i nową porcją przygód.

Już w kwietniu powrócimy do postapokaliptycznego świata Łasucha i poznamy dalsze losy chłopca jelonka. Netflix pokazał wreszcie oficjalną zapowiedź, a także zdradził szczegóły fabularne. Czeka nas spotkanie z nowymi bohaterami.

„Łasuch” – nadciąga 2. sezon. Co zobaczymy w nowych odcinkach hitu Netfliksa?

Nadchodzi nowa, śmiertelnie niebezpieczna fala Przypadłości, a Gus wraz z grupą innych hybryd trafiają do niewoli Generała Abbota oraz jego Ostatnich Ludzi. Pragnąc umocnić swoją władzę poprzez odkrycie lekarstwa, Abbot wykorzystuje dzieci do eksperymentów prowadzonych przez trzymanego w niewoli doktora Adityę Singha, który pragnie jak najszybciej stworzyć lek, by uratować swoją zainfekowaną żonę Rani.

Chcąc chronić przyjaciół, Gus zgadza się pomóc doktorowi oraz wyrusza w mroczną podróż, której celem jest odkrycie jego pochodzenia oraz roli jego matki Birdie  w wydarzeniach prowadzących do Wielkiej Zapaści. Poza murami Ostoi Tommy Jepperd i Aimee Eden łączą siły, by uwolnić hybrydy, lecz dochodzi między nimi do spięć, gdy na jaw wychodzi tajemnica Jepparda. Ujawnienie sekretów z przeszłości stawia szansę na odkupienie pod znakiem zapytania, a Gus i jego nowo poznana rodzina stają na kursie kolizyjnym z Generałem Abbotem oraz złymi siłami, które chcą ich zniszczyć raz na zawsze.

W swoich rolach powrócą między innymi Christian Convery, Neil Sandilands i Adeel Akhtar, zaś do obsady dołączyli tym razem Christopher Sean Cooper Jr. i Yonas Kibreab, którego w ubiegłym roku mogliśmy oglądać w serialu „Obi-Wan Kenobi”. Pieczę nad realizacją „Łasucha” wciąż sprawują Robert Downey Jr., Susan Downey, Jim Mickle, Amanda Burrell i Linda Moran, a szeregi ekipy producenckiej zasiliła Oanh Ly („Chilling Adventures of Sabrina”). Serial powróci na nasze ekrany już 27 kwietnia.

OSCARY 2023 to chyba jakiś żart! Co się wydarzyło na gali filmowej? | To Się Kręci #11