Lab odc. 11, 12, 13, 14, 15: nastolatka pozoruje swoje porwanie. Biegacz znajduje w samochodzie ciało

2021-02-23 17:55 AW
Lab
Autor: Materiały Prasowe

„Lab” to nowy, codzienny serial kryminalny, który od pierwszej minuty zaskoczy i będzie trzymał w napięciu. Każdy odcinek przestawia śledztwo w innej sprawie: tajemnicze morderstwo, zaginięcie młodych dziewczyn, porwanie dziecka, handel ludźmi. „Lab” to pierwszy taki serial, gdzie widzowie będą w samym centrum wydarzeń i krok po kroku zobaczą kolejne etapy śledztwa – od miejsca zbrodni, odnalezienia zwłok, do prosektorium, laboratorium i sali przesłuchań.

Lab odc. 11, 12, 13, 14, 15: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Z kolejnymi trudnymi dochodzeniami i wyzwaniami będą mierzyli się stali bohaterowie: specjalna grupa policyjna i badacze z nowoczesnego laboratorium. Dzięki fachowej wiedzy, niezawodnej intuicji, doświadczeniu i zaangażowaniu wspólnie będą odkrywać prawdę i szukać rozwiązań kolejnych niezwykłych spraw. Zawikłane zagadki zostaną rozwiązane, ofiary odnalezione a sprawcy zdemaskowani!

Lab odc. 11: streszczenie

W mieszkaniu znaleziono ciało 35 latka. Mężczyzna zarabiał na życie publikując w sieci zabawne filmiki. Na miejscu zdarzenia widoczne są ślady szarpaniny, a świadkowie potwierdzają, że w z domu dochodziły odgłosy awantury. Żona ofiary, miała pretensje do męża, że niewystarczająco angażuje się w życie rodzinne, rozważała nawet rozwód. Ślady znalezione w domu wskazują, że mogło dojść do nieszczęśliwego wypadku.Doktor Anna Jurecka nie chce, by Kuba przyjaźnił się z jej córką. Prosi go, żeby zostawił Magdę w spokoju. Uważa, że mężczyzna zawraca jej córce w głowie i zmarnuje jej życie.

Lab odc. 12: streszczenie

Biegacz znajduje w samochodzie ciało 40 letniego mężczyzny. Ślady na ciele wskazują, że śmierć nastąpiła wskutek uderzenia w głowę tępym narzędziem. Ofiarą jest niedoszły piłkarz. Podczas śledztwa wychodzi na jaw, że mężczyzna był agresywny i znęcał się nad rodziną. W konflikcie był także ze swoim współpracownikiem. Pomimo wielu wrogów nikt nie zeznawać w tej sprawie. Coraz lepiej możemy poznać Kubę Rawicza. Okazuje się, że komisarz ma jakąś tajemnicę z przeszłości, którą skrzętnie ukrywa. Magda próbuje się dowiedzieć dlaczego mężczyzna nie ma kontaktu z rodzicami.

Lab odc. 13: streszczenie

Nastolatka pozoruje swoje porwanie aby wyłudzić okup od bogatych rodziców. Dziewczyna planuje uciec z ukochanym. Jest zakochana w osiedlonym chuliganie, a rodzice nie chcą słyszeć o tym związku. Dziewczyna wciąga chłopaka w swój plan. Gdy rodzice nie chcą zapłacić okupu planuje wrócić do domu i do wszystkiego się przyznać. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem… Brygida Konieczny jest zazdrosna o męża, który flirtuje z piękną panią balistyk Igą. Dochodzi do kłótni małżonków, jednak Brygida chce zgody.

Lab odc. 14: streszczenie

Policja poszukuje 31 letniej kobiety, pracownicy agencji reklamowej. W biurze są ślady krwi, jednak nikt nie wie, co mogło się stać. Wkrótce zostaje odnalezione jej ciało - zginęła próbując bronić się przed gwałcicielem. Podejrzenie pada na kogoś z jej najbliższego otoczenia. Pracownicy ofiary zeznają, że była wymagająca, są wśród nich tacy, którzy czuli się upokarzani. Małżeństwo Klaudii przeżywa kryzys - mąż za dużo pracuje, co wciąż jest przedmiotem kłótni. Czy parze uda się zażegnać problemy?

Lab odc. 15: streszczenie

Zaginęła 19 latka, skonfliktowana z rodzicami, bo ci nie akceptowali związku córki z biednym chłopakiem. Dziewczyna kłóciła się też z ukochanym, który nie chciał zgodzić się na jej wyjazd za granicę na studia. W sprawę zamieszany jest także brat chłopaka zaginionej, niepełnosprawny nastolatek. Śledztwo przyjmuje zaskakujący obrót… W prywatnym życiu policjantów dowiadujemy się więcej o rodzinie komisarza Michała Walewskiego. Jeden z podopiecznych jego mamy, Karolek, chce jak on być policjantem.

LAB - zwiastun nowego serialu TVN
NAJNOWSZE