La Maviuta - nowy serial twórcy Włatców Móch! Gdzie oglądać?

2014-09-04 15:01
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

La Maviuta - nowy serial twórcy Włatców Móch! Gdzie oglądać? O czym będzie nowa produkcja Bartka Kędzierskiego? Sprawdź szczegóły i zobacz pierwsze fragmenty na ESKA Cinema!

La Maviuta - nowy serial Bartka Kędzierskiego, twórcy Włatców Móch! Gdzie oglądać? O czym będzie nowa produkcja emitowana na antenie TV6? Sprawdź szczegóły i zobacz pierwsze fragmenty na ESKA Cinema!

Nowy projekt reżysera kultowych „Włatców Móch”, Bartka Kędzierskiego jest serialem zbudowanym w oparciu o warstwę wizualną latynoamerykańskiej telenoweli, która została opatrzona oryginalnymi, prześmiewczymi dialogami. Charakterystyczne dla telenoweli pełne dramatyzmu i napięcia sceny oraz śmiertelnie poważna gra aktorów w zderzeniu z humorystycznymi, slangowymi dialogami tworzą zupełnie nową, wyjątkowo komediową treść. Nowy jest też gatunek serialu, który ze względu na temat i postać głównej bohaterki - drag queen - twórca „La Maviuty” określił jako „gender romance”. A dzięki dubbingowi widzowie będą mieli okazję przypomnieć sobie głosy aktorów, które doskonale znają z "Włatców Móch".

La Maviuta w każdą niedzielę o 20:30 na antenie TV6!
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE