La Bandida sezon 2. Będą kolejne odcinki serialu w TVP?

2020-07-13 14:24 aw
La Bandida
Autor: Materiały prasowe TVP

La Bandida to produkcja, które jest oparta na prawdziwej historii Gracieli Olmos - meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej 'La Bandida'. Serial opowiada historię jej życia, poczynając od dzieciństwa, kiedy to trafiła do sierocińca, przez ślub z rewolucjonistą, aż po rozstanie z mężem. Dzięki pieniądzom, zdobytym przez handel narkotykami, Olmos stworzyła klub w mieście Durango Calle de la Condesa, do którego przychodzili ważni politycznie klienci oraz artyści. W rolę główną w serialu wciela się Sandra Echeverria.

La Bandida sezon 2. Będą kolejne odcinki serialu w TVP? Możemy liczyć na kontynuację tej meksykańskiej produkcji? La Bandida miała swoją premierę w Telewizji Polskiej 3 lipca. Serial zastąpił uwielbianą telenowelę Cena wolności i podobnie jak ona niezwykle przypadł widzom do gustu. La Bandida emitowana jest od poniedziałku do piątku.

La Bandida sezon 2. Będą kolejne odcinki serialu w TVP?

Serial, który zastąpił Cenę wolności, okazał się strzałem w dziesiątkę. Nowe odcinki La Bandidy emitowane są codziennie o godzinie, o której wiele osób bardzo chętnie odpoczywa przed telewizorem. Polscy widzowie bardzo szybko dali się wciągnąć w porywającą fabułę La Bandidy, a serial doczekał się w naszym kraju bardzo dużej liczby fanów.

Niestety - serial składa się tylko z jednego sezonu, który liczy w sumie 62 odcinki. Nie ma żadnych informacji, jakoby twórcy planowali kolejny sezon La Bandida. Oznacza to, że po emisji wszystkich 62 odcinków La Bandida zostanie zastąpiona kolejną produkcją. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE