Maria i Mustafa - nowy turecki serial ma szansę stać się hitem! O czym jest i kiedy premiera?

2020-07-10 18:13 aw
Film
Autor: Canva

Polscy widzowie pokochali tureckie seriale. Każda nowa produkcja cieszy się niesamowitym zainteresowaniem, a niektóre z nich - jak np. Elif - mają już w naszym kraju status kultowych. Wiele wskazuje na to, że nowy serial turecki, nad którym prace ruszyły w lipcu 2020 roku, również ma szansę okazać się nieprawdopodobnym hitem.

Maria i Mustafa - co już wiadomo o nowym tureckim serialu i na kiedy zaplanowana jest premiera? Nie da się ukryć, że tym, co często przyciąga przed ekrany fanów seriali tureckich, są bardzo złożone, często dramatyczne historie miłosne. Maria i Mustafa idealnie wpisuje się w tę tematykę, a co więcej, zdjęcia do produkcji powstają na tle przepięknej, malowniczej Kapadocji.

Maria i Mustafa - o czym jest serial?

Twórcy tego serialu postanowili wykorzystać prosty i bardzo dobrze znany, jednak nadal niezwykle porywający motyw. Pochodząca z Kolumbii Maria zakochuje się w mieszkającym w Turcji Mustafie. Dzielą ich różnice kulturowe, pochodzenie i wyznanie. Czy mimo to uda im się przezwyciężyć przeciwności?

Maria i Mustafa - kiedy premiera?

Dokładna premiera serialu nie jest jeszcze znana - w lipcu rozpoczęły się zdjęcia, a produkcja ma mieć swoją premierę na jesieni. Póki co nie wiadomo niestety także, kiedy serial Maria i Mustafa trafi do polskiej telewizji. 

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE