La Bandida odc. 33 i 34 streszczenia. Marina domaga się od matki prawdy o jej przeszłości i ojcu

2020-08-03 14:26 PK
La Bandida
Autor: materiały prasowe

La Bandida odcinki 33 i 34. Premierowe epizody meksykańskiej produkcji zostaną wyemitowane w środę, 5 sierpnia oraz w czwartek, 6 sierpnia o godzinie 20:35 w TVP1. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

La Bandida odc. 33 i 34 streszczenia. Serial oparty jest na prawdziwej historii Gracieli Olmos meksykańskiej szefowej grupy narkotykowej znanej jako La Bandida. Historia jej życia będzie prezentowana od dzieciństwa, kiedy trafiła do sierocińca przez poślubienie rewolucjonisty, po opuszczeniu przez niego została zmuszona do kradzieży biżuterii, hazardu i przemytu. Dzięki swojej fortunie generowanej przez handel narkotykami, stworzyła kabaret w mieście Durango Calle de la Condesa, który miał ważnych politycznie klientów, artystów, intelektualistów, oficjeli.

La Bandida odcinek 33 streszczenie

Güero zamierza wyznać Nimfie swoje uczucia, ale rezygnuje, gdy widzi ją w towarzystwie Daniela. Matka Księżniczki umiera. Przed śmiercią wysyła jej skrzypce, na których dziewczyna kiedyś grała, ale Księżniczka każe Teresie je wyrzucić. Marina domaga się od matki prawdy o jej przeszłości i ojcu. W szkole poznaje Aurorę. Pedro upija się i Güero musi go wyrzucić. Księżniczka i Teresa postanawiają pozbyć się konkurencyjnej Blondi.

La Bandida odcinek 34 streszczenie

Maria i Natividad z Ligi Obrony Przyzwoitości dowiadują się, że ich mężowie są bywalcami Domu La Bandidy. Graciela jest zmuszona powtórnie zatrudnić upartego Pedra, który zapewnia ją, że razem skomponują jeszcze wiele wspaniałych utworów. Teresa podaje Blondi herbatę, nad którą odprawia czary. Graciela proponuje swoim klientom, by licytowali usługi Blondi. Catalina prosi Raquel, żeby pouczyła Esperanzę, jak postępować z mężczyznami, co bardzo złości doktora Avilę.

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE