Kult. Film - online. Gdzie obejrzeć w internecie film o Kaziku Staszewskim?

2020-05-22 13:28
Kult. Film
Autor: Materiały Prasowe

„Kult. Film” w reżyserii Olgi Bieniek to emocjonująca opowieść o ludziach, bez których polska scena muzyczna nie mogłaby istnieć. Kamera towarzyszyła muzykom podczas trasy koncertowej oraz w życiu codziennym, pokazując fenomen grupy i jej niespotykanej więzi z fanami. Zdjęcia do filmu realizowane były w latach 2013-2019.

Kult. Film - online. Gdzie obejrzeć w internecie film o Kaziku Staszewskim? Buntownicy z wyboru. Zespół, o którym mówi cała Polska. Dokument o legendarnej grupie Kult ukazał się online. Film zawiera wyjątkowe materiały z życia grupy oraz samego Kazika Staszewskiego. Zdjęcia do filmu zostały uzupełnione o materiały archiwalne, również te należące do członków zespołu.

Kult. Film - online. Gdzie obejrzeć w internecie film o Kaziku Staszewskim?

Film oglądać można za pośrednictwem VOD Canal+ oraz wirtualnego kina – MOJEeKINO.pl, największej w Polsce platformy zrzeszającej kilkadziesiąt kin arthousowych. Na platformę można wejść z poziomu strony http://mojeekino.pl/, ale także przez stronę ulubionego kina. Każde kino przygotowuje swój indywidualny program skrojony na potrzeby jego widzów.

W najbliższych dniach „Kult. Film” będzie dostępny również na platformach VOD Onetu, Cyfrowego Polsatu i Vectry.

Kinowe hity, które trafią do internetu. Te filmy musisz obejrzeć! #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE