Kuba Wojewódzki / Caroline Derpienski

i

Autor: TVN

PROGRAMY TV

Kuba Wojewódzki ma powody do świętowania. Odcinek z Derpienski to strzał w dziesiątkę

2023-09-07 10:36

Samozwańczy król TVN rozpoczął kolejny sezon swojego programu z hukiem! Śmiało można powiedzieć, że dawno nie było tak mocnego otwarcia w jego talk show. To głównie zasługa gości. Na skórzanych kanapach zasiedli Marcin Hakiel i Caroline Derpienski, czyli w ostatnim czasie dwa najgłośniejsze nazwiska polskiego show-biznesu. Dziennikarz ma teraz powody do świętowania!

Kuba Wojewódzki powrócił w wielkim stylu. Można go lubić, można nie lubić, ale jego format ciągle utrzymuje się w ramówce stacji TVN i notuje dobre wyniki oglądalności. Program doczekał się już 34. sezonu, który niezmiennie jest emitowany we wtorkowe wieczory w telewizji. Showman lubi zaskakiwać doborem gości, szczególnie po wakacyjnej przerwie, co już wielokrotnie udowadniał. Tym razem przeszedł jednak samego siebie i zaprosił osoby, które w ostatnich miesiącach wzbudzały naprawdę sporo emocji. Wygląda na to, że się opłaciło.

Najdroższe majtki świata? Te rekwizyty z filmów SPRZEDANO ZA MILIONY | To Się Kręci #16

Kuba Wojewódzki bije kolejny rekord!

W pierwszym odcinku 34. sezonu talk-show pojawili się Marcin Hakiel oraz Caroline Derpienski. Program przed emisją był krytykowany przez wielu widzów - głównie za kiepski dobór gości. Ostatecznie medialny szum sprawił, że przed ekranami telewizorów pojawiła się naprawdę spora widownia. Jeżeli wierzyć samemu prowadzącemu, to Kuba Wojewódzki osiągnął rekordową oglądalność w historii swojego programu! To oczywiście zasługa przede wszystkim Caroline Derpienski, która już w zapowiedziach tego epizodu podkręcała atmosferę, mówiąc chociażby, że chce kandydować w wyborach. Oczywiście po seansie dalej nie brakowało negatywnych komentarzy, chociaż wielu twierdzi, że uśmiało się do łez i trudno będzie przebić ten odcinek. I kiedy w sieci trwa burzliwa dyskusja na ten temat, to Kuba Wojewódzki cieszy się kolejnym sukcesem w swojej karierze.

W związku z rekordową oglądalnością wczorajszego odcinka dostałem dziś taką koszulkę. Leży jak ulał. Dziękuje wszystkim za bojkot 🤝" - napisał na Instagramie