Caroline Derpienski

i

Autor: AKPA

Gwiazdy

Caroline Derpienski chce kandydować w wyborach. Kuba Wojewódzki szybko ostudził jej zapał

2023-09-06 9:34

Prezydent Caroline Derpienski? Kontrowersyjna celebrytka zamierza sporo namieszać na polskiej scenie politycznej. Tak przynajmniej uważa. Blondwłosa modelka zdradziła, że ma wielkie plany, na które być może nie wszyscy są jeszcze gotowi. Reakcja Kuby Wojewódzkiego była bezbłędna!

Kuba Wojewódzki został zasypany negatywnymi komentarzami dotyczącymi tego, że zapraszając do swojego programu Caroline Derpienski, promuje nic nie wnoszące do show biznesu postaci. Choć wiele osób broniło zarówno showmana jak i kontrowersyjnej celebrytki, to pojawiły się również sporo nieprzychylnych komentarze i hejtu. Nie tylko wizyta 22-letniej modelki z Miami wywołała ogromne emocje, ale również słowa, które padły ze słynnej kanapy. Celebrytka przyznała, że nie ma żadnego talentu, ale za to posiada zniewalającą urodę i pieniądze, co pozwoliło jej zaistnieć w mediach. Caroline Derpienski nie ukrywała również, że jej marzeniem jest wystartowanie w wyborach, ponieważ chciałaby w przyszłości zostać głową państwa.

Katarzyna Sawczuk - Top Of The Top Sopot Festival 2023

Caroline Derpienski - wybory

Celebrytka już jakiś czas temu zdradziła, że myśli o tym, by założyć własną partię, która mogłaby sporo namieszać na arenie politycznej w naszym kraju. Choć podkreślała, że nie zna zbyt dobrze polskich realiów, to zamierza nieco dojrzeć do tej decyzji i w przyszłości powrócić do tematu z mocnymi postulatami. Podczas wizyty u Kuby Wojewódzkiego nawiązała do swojej wcześniejszej wypowiedzi i ni owijając w bawełnę, z charakterystycznym dla siebie uśmiechem zdradziła, że marzy nie tylko o założeniu nowej partii, ale nawet o ubieganiu się o prezydenturę.

Ja jestem tak młodą osobą, że ja nie wiem, czy zostanę aktorką, astronautką czy prezydentem… W moich planach jest bycie prezydentem.

Showman przyznał, że mocno wierzy w to, iż celebrytka nie zdecyduje się na to, by wkroczyć na scenę polityczną w Polsce, ponieważ nasz kraj jest na to kompletnie nie gotowy. Dodał jednak, że wolałby zobaczyć ją w wyborach w Stanach Zjednoczonych, w których mieszka.