Kuba Wojewódzki jesień 2019 - kiedy nowe odcinki talk-show TVN?

2019-05-02 15:25
Kuba Wojewódzki
Autor: WBF

Kontrowersyjny talk-show 'króla TVN' emitowany jest już od 26 sezonów! Na słynnej kanapie Kuba Wojewódzki gościł dziesiątki znanych osób - aktorów, muzyków, wokalistów, sportowców, a nawet polityków. Największą gwiazdą swojego programu jest bez wątpienia jednak on sam, co przekłada się na tak dużą oglądalność. Kiedy możemy spodziewać się kolejnego sezonu programu Kuby Wojewódzkiego?

Kuba Wojewódzki jesień 2019 - kiedy nowe odcinki talk-show TVN? Choć wielu młodszych widzów może tego nie pamiętać, program Kuby Wojewódzkiego początkowy emitowany był na Polsacie. To właśnie tam obecny 'król TVN' rozpoczynał swoją karierę. Od czasu przejścia do konkurencji nowe sezony programu ukazują się niezmiennie dwa razy do roku - w wiosennej i jesiennej ramówce.

Kuba Wojewódzki jesień 2019 - kiedy nowe odcinki talk-show TVN?

W tym roku na kanapie Kuby Wojewódzkiego gościli już między innymi Kamil Nożyński, Kamil Bednarek, Joanna Jędrzejczyk czy Katarzyna Warnke. Od pewnego czasu Wojewódzki zaprasza także osoby, które znane są przede wszystkim ze swojej działalności w internecie - stąd zaproszenie otrzymała także para vlogerów - Fit Lovers.

Projekt Lady - jak dziś wyglądają uczestniki pierwszej edycji? Galeria

Choć TVN oficjalnie nie potwierdził jeszcze, że program Kuby Wojewódzkiego wróci na antenę jesienią, trudno się spodziewać, aby stacja zdecydowała się na zakończenie talk-show, które nadal cieszy się dużą oglądalnością. Możemy się zatem spodziewać, że w jesiennej ramówce program powróci ponownie we wtorek 2 września.

NAJNOWSZE