Kuba Wojewódzki grał w Miodowych latach! Dziś mało kto o tym pamięta

Kuba Wojewódzki
Autor: AKPA

Kuba Wojewódzki to nie tylko showman i publicysta, ale również... aktor. I choć kojarzymy go przede wszystkim z ról teatralnych, ma on na swoim koncie również te filmowe i serialowe. Przed laty Kuba Wojewódzki wystąpił nawet w jednym z odcinków kultowej produkcji Miodowe lata. Przypominamy epizod z jego udziałem.

Kuba Wojewódzki w Miodowych latach to nie żart. Najpopularniejszy w Polsce showman, który od lat z powodzeniem prowadzi autorskie talk-show, kilkukrotnie pojawiał się na kinowych ekranach, jak i na deskach teatru. Publiczność mogła podziwiać go między innymi w takim filmowym hicie jak Testosteron czy raczej chłodno przyjętej zarówno przez krytyków, jak i publiczność produkcji Idealny facet dla mojej dziewczyny, w której wcielał się w rolę... aktora porno. Zdecydowanie najbardziej docenionym aktorskim projektem, w którego powstanie zaangażował się dziennikarz, pozostaje jego rola w wystawianym w warszawskim Teatrze 6.piętro spektaklu Zagraj to jeszcze raz, Sam. Z pewnością niewiele osób pamięta o tym, że w aktorskim CV Kuby Wojewódzkiego znajdziemy też gościnny występ w serialu Miodowe lata. Showman był gwiazdą 105. odcinka kultowej produkcji. 

Kuba Wojewódzki udostępnił przerwany wywiad z Dodą. Trudne pytanie zirytowały wokalistkę!

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Kuba Wojewódzki w Miodowych latach

30. urodziny Polsatu i wizyta Cezarego Żaka w studiu, gdzie nagrywany jest podcast Wojewódzki&Kędzierski, okazały się idealnymi powodami do wspomnień. Przed laty Kuba Wojewódzki wystąpił w uwielbianym przez widzów serialu komediowym. Na fali popularności programu Idol, w którym zmagania uczestników oceniał między innymi Kuba Wojewódzki, producenci Miodowych lat zaprosili dziennikarza do wystąpienia w 105. odcinku telewizyjnego hitu. Epizod zatytułowany Dola idola opowiadał o wizycie, jaką Krawczykom złożył syn koleżanki Aliny. Młodzieniec był bardzo popularną osobą, bo brał udział właśnie w Idolu. Aby zdobyć uznanie w oczach swoich żon, Karol i Tadeusz zdecydowali się na... porwanie jurora. Pamiętacie ten odcinek?

Sonda
Oglądałeś/aś serial "Miodowe lata"?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE