Kuba Wojewódzki  / TVN

i

Autor: Materiały TVN

Kuba Wojewódzki 2023 - kiedy nowe odcinki talk-show w TVN?

2023-02-06 13:23

Program Kuby Wojewódzkiego powraca z nowymi odcinkami. Najpopularniejszy showman w Polsce ponownie zasiądzie na kanapie, a razem z nim największe gwiazdy ze świata muzyki, telewizji i internetu. Kto pojawi się w pierwszym odcinku? Kiedy premiera w TVN?

Kiedy nowe odcinki programu "Kuba Wojewódzki"? We wiosennej ramówce TVN wtorkowe wieczory ponownie będą należeć do niego. To jedyne takie talk-show w Polsce, które doczekało się aż 33. sezonów. Nic dziwnego, w końcu nikt tak jak Kuba Wojewódzki nie budzi emocji u widzów, których grono z każdą następną serią rośnie w siłę. Komu tym razem przyjdzie zmierzyć się z mistrzem ciętej riposty? Kiedy i o której godzinie oglądać program w telewizji? Przedstawiamy wszystkie najważniejsze informacje na temat emisji.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najciekawsze premiery seriali na wiosnę 2023 w TVN. Skazana i Chyłka powracają do ramówki!

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Kuba Wojewódzki 2023 - kiedy w TVN? Data, godzina

Stacja oficjalnie potwierdziła, że talk-show powróci w 2023 roku, a na nowe odcinki fani nie będą musieli długo czekać. Wiemy już, że pierwszymi gośćmi 33. sezonu będą Wojciech Gola i Edyta Zając. Program Kuby Wojewódzkiego powróci na antenę już 7 marca 2023 roku. Widowisko będzie emitowane w każdy wtorek o godzinie 22:00 w TVN.

Sonda
Gdzie najczęściej oglądasz program Kuby Wojewódzkiego?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE