Którego państwa nie przyjęto do NATO w 1999 roku? Milionerzy

Milionerzy
Autor: Materiały Prasowe

Którego państwa nie przyjęto do NATO w 1999 roku? Jak brzmi poprawna odpowiedź na to pytanie z Milionerów i czy znał ją uczestnik programu? Pytania w teleturnieju nie należą do najłatwiejszych. Na szczęście uczestnicy mają do wykorzystania koła ratunkowe - pół na pół, telefon do przyjaciela oraz publiczność. Czy uczestnik 370. odcinka Milionerów będzie potrzebować któregoś z nich, aby poprawnie odpowiedzieć na pytanie?

Którego państwa nie przyjęto do NATO w 1999 roku? Która odpowiedź na to pytanie z Milionerów jest prawidłowa i czy uczestnik był w stanie jej udzielić bez wykorzystania żadnego z dostępnych kół ratunkowych? Propozycje, które przeczytał mu Hubert Urbański, brzmiały następująco: A) Węgier B) Polski C) Czech D) Słowacji.

Którego państwa nie przyjęto do NATO w 1999 roku?

Tak brzmiało pytanie za 10 tysięcy złotych. Uczestnik nie był pewny poprawnej odpowiedzi, dlatego postanowił wykorzystać koło ratunkowe - telefon do przyjaciela. Osoba, do której zadzwonił uczestnik, wskazała na odpowiedź D) Słowacji. Uczestnik zaryzykował i zaznaczył właśnie taką odpowiedź, która jest prawidłowym wariantem. Mężczyzna wygrał 10 tysięcy złotych.

Koniec M jak miłość, ZWIASTUN 1594 odcinka: Mateusz znika z serialu! Dziwne zaręczyny Pawła z Franką. Poważny wypadek Kingi i Piotrka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE