Kto zabił Sarę

i

Autor: Youtube.com/Netflix Latinoamerica

Kto zabił Sarę? - sezon 2 powstanie! Kiedy nowe odcinki na Netflix?

2021-04-05 10:39

Netflix jest już częścią życia wielu Polaków. Wiele seriali znajdujących się na tej platformie sprawiło, że widzowie nie mogli oderwać się do ekranów. Ostatnio tak działo się z produkcją Kto zabił Sarę?. Kryminalny serial trzymał fanów w napięciu do samego końca, ale niektórzy mają niedosyt. Czy należy spodziewać się nowego sezonu?

Kto zabił Sarę? to najnowszy hit Netflixa. Historia napisana przez José Ignacio Valenzuelę podbiła serca widzów z całego świata. Kto zabił Sarę? to meksykańska produkcja, w której wystąpiły prawdziwe gwiazdy tamtejszej telewizji - Manolo Cardona, Ginés García Millán, Carolina Miranda, Claudia Ramírez, Alejandro Nones, czy Eugenio Siller. Scenariusz Kto zabił Sarę? skupia się na Alexie. To mężczyzna, który po 18 latach wychodzi z więzienia, w którym przebywał niesłusznie. Stawia sobie jeden cel. Chce dowiedzieć się, kto tak naprawdę zabił jego siostrę Sarę. Pragnie także sprawdzić, dlaczego rodzina Lazcano obarczyła go winą. W pewnym momencie dochodzi do wniosku, że nie powinien zaczynać swojej zemsty, bowiem w jego życiu zaczynają się dziać dziwne rzeczy. W ostatnim odcinku Alex dowiaduje się o kilku sekretach swojej siostry. Pojawiły się też nowe poszlaki w sprawie jej śmierci. Czy zatem pojawi się kontynuacja serialu?

Eska XD #019 - życie jak w serialu

Kto zabił Sarę? - czy będzie drugi sezon?

Zakończenie serialu pozostawiło widzów z chęcią na obejrzenie drugiego sezonu. Nadal nie wiadomo, kto i dlaczego zabił tytułową Sarę. Netflix nie trzymał fanów serialu długo w niepewności. Kilka dni po premierze serialu pojawił się zwiastun drugiego sezonu. Nowe odcinki produkcji Kto zabił Sarę? trafią na Netflix już 19 maja 2021 roku.

Netflix - oferta meksykańskich seriali

Kto zabił Sarę? to niejedyna meksykańska propozycja na Netflixie. W ostatnim czasie seriale z tego kraju cieszyły się dużą popularnością. Większość z nich opiera się na sekretach i wątkach kryminalnych. Pojawiają się romanse, przestępczość oraz niespodziewane zwroty akcji. Na popularnej platformie można znaleźć takie tytuły jak Mroczne pożądanie, Królowa południa, El dragón czy Dom kwiatów.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE