Kto to kupi? Castingi do nowego programu TTV. Jak się zgłosić?

2019-12-03 14:13
Kto to kupi? - o co chodzi w nowym programie TTV?
Autor: Screen z youtube.com/watch?v=2dQD5DCccfQ Kto to kupi? - o co chodzi w nowym programie TTV?

Szansa dla innowatorów, start-up’owców, przedsiębiorców i wynalazców - tak w skrócie reklamuje się najnowszy program TTV pod tytułem Kto to kupi? Jak się zgłosić do nowego show? Szczegóły w artykule poniżej.

Kto to kupi? Castingi do nowego programu TTV. Jak się zgłosić? Emisja serii Kto to kupi? planowana jest na wiosnę 2020 roku. TTV przygotowało w pierwszym sezonie 10 odcinków produkcji. Oryginalna wersja programu została stworzona i wyprodukowana dla Channel 4 przez Studio Lambert. Aktualnie trwają castingi do programu Kto to kupi? Jak się zgłosić do programu? 

Kto to kupi? - jak się zgłosić?

Jeżeli wymyśliłeś wyjątkowe urządzenie, innowacyjny produkt lub pomysłowy gadżet, to idealny program, abyś pokazał go światu. Wystarczy zgłosić się do programu Kto to kupi? Można to zrobić przez stronę internetową programu, którą znajdziecie TUTAJ. W formularzu zgłoszeniowym producenci programu proszą o imię, nazwisko, miast, numer telefonu, adres e-mail, oraz chcą abyś w ciekawy sposób opisał zgłaszany przedmiot bądź innowację. Bardzo ważne jest to, że musisz zmieścić się w 140 znakach.

NAJNOWSZE