KSW

i

Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

KSW 62: transmisja PPV - CENA. Gdzie oglądać, jak kupić i ile kosztuje?

2021-07-17 13:01

KSW 62 PPV to jedyna możliwość, by zobaczyć na żywo wszystkie zaplanowane na 17 lipca walki. Najwięcej emocji budzi z pewnością walka wieczoru Szymona Kołeckiego z Akopem Szostakiem. Ile kosztuje PPV KSW 62? Jak kupić dostęp do gali? W artykule odpowiadamy na najczęściej wyszukiwane pytania.

KSW 62 PPV - cena dostępu do transmisji z gali, w trakcie której zaprezentowanych zostanie aż 9 elektryzujących pojedynków, jest już znana. PPV to jedyna możliwość, by obejrzeć pojedynki prawdziwych mistrzów. Karta walk KSW 62 robi wrażenie. Kibice, którzy zdecydują się na zakup pakietu PPV, otrzymają dostęp do walk, jakie podczas wydarzenia stoczą między innymi Szymon Kołecki, Akop Szostak, Andrzej Grzebyk, Michał Michalski, Adrian Bartosiński, Tomasz Sarara, Artur Sowiński czy Sebastian Rajewski. Jak zamówić dostęp do transmisji z gali KSW 62? Poniżej podajemy szczegóły dotyczące transmisji w TV i online.

KSW 62 PPV - cena

Jak podaje organizator, cena realizowanego w systemie PPV wydarzenia to 40 złotych.

KSW 62 - gdzie oglądać?

Osoby, które zdecydują się na wykupienie dostępu, będą mogły obejrzeć je na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych w serwisie IPLA.

ESKA XD #027 - TOKIO 2020, KRÓLOWA I KONKWISTADOR, ASFALT Z GUMY