Krzysztof Czeczot - wiek, Zenek, Instagram, filmy, Pitbull, BrzydUla, żona, rodzice, dzieci, wzrost

2020-10-20 14:37 kg
Krzysztof Czeczot
Autor: wbf

Krzysztof Czeczot to aktor, dramaturg, producent i reżyser teatralny, telewizyjny, a także radiowy. Ma na koncie występy w takich produkcjach filmowych jak między innymi: Pan T., Mayday, Porady na zdrady, Pech to nie grzech, Volta czy też Swingersi oraz w serialach: BrzydUla, Dziewczyny ze Lwowa, Singielka oraz Służby specjalne. Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie najważniejsze informacje o aktorze.

Krzysztof Czeczot - wiek, Zenek, Instagram, filmy, Pitbull, BrzydUla, żona, rodzice, dzieci, wzrost - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie aktora. Krzysztof Czeczot jest absolwentem Wydziału Aktorskiego w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. L. Schillera w Łodzi. Występował na deskach Teatru Współczesnego w Szczecinie, a także w Teatrze Rozmaitości w Warszawie. Jest autorem kilku dramatów, libretta operetki, audiobooków oraz słuchowisk radiowych. Największą rozpoznawalność przyniosła mu rola Maćka Szymczyka w BrzydUli, ale na koncie ma występy w kilkudziesięciu innych produkcjach, zarówno filmowych, jak i serialowych.

Krzysztof Czeczot - wiek, wzrost

Krzysztof Czeczot urodził się 25 lipca 1979 roku w Bytowie. Ma 41 lat oraz 180 centymetrów wzrostu.

Krzysztof Czeczot - żona, dzieci

Aktor jest żonaty, a jego ukochaną jest Jadwiga Juczkowicz, scenarzystka. W 2019 roku na świat przyszło pierwsze dziecko pary - córeczka Pola.

Krzysztof Czeczot - rodzice

Czeczot bardzo chroni swojego życia prywatnego, dlatego też na próżno szukać informacji dotyczących jego rodziców. 

Krzysztof Czeczot - filmy

Krzysztof Czeczot wystąpił w kilkudziesięciu filmach. Może pochwalić się rolami między innymi w produkcjach: Kariera Nikosia Dyzmy, Ile waży koń trojański?, 80 milionów, Miasto 44, Karuzela, Listy do M. 2, Volta, Porady na zdrady, Pech to nie grzech, Mayday, Pan T., Kobiety mafii 2, Ja teraz kłamię, Swingersi, Pitbull. Nowe porządki oraz Zenek.

Krzysztof Czeczot - Instagram

Aktor ma oczywiście konto na Instagramie - @krzysztof.czeczot. Wrzuca tam zdjęcia zarówno z życia zawodowego, jak i prywatnego.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE