Królowe życia sezon 9, odc. 18 i 19: Edzia i Adam świętują rocznicę ślubu! Rocznicę obchodzą też Basia i Wicio

2020-10-29 16:45 AW
Królowe życia
Autor: Materiały TVN

Dagmara i Edzia bardzo by chciały, żeby wszystkie kobiety mogły czuć się piękne i zadbane. Wiedzą, że nie dadzą rady uszczęśliwić wszystkich, ale... Basię mogą. Szczególnie, że zbliża się rocznica śluby Basi i Wicia. Dagmara i Edzia mają dla niej wspaniały prezent! Kasia niedawno postanowiła realizować swoje marzenia. Jednym z nich jest prawdziwa walka w ringu.

Królowe życia sezon 9, odc. 18 i 19: co się wydarzy? Kasia poważnie zaangażowała się w realizację swojego celu. Regularnie trenuje i robi coraz większe postępy. Kto wie... może już niedługo widzowie będą mieli okazję, zobaczyć ją w ringu. Zbliża się pierwsza rocznica ślubu Edzi i Adama. Najważniejsze „TAK” powiedzieli sobie w romantycznej Wenecji. 

Królowe życia sezon 9, odc. 18

Ania uwielbia swoją pracę. Nie chodzi tylko o to, że relaksuje się, mogąc upiększać fryzury swoich klientek. W salonie otaczają ją sami przyjaciele, z którymi praca to czysta przyjemność. Dlatego nawet kiedy jest zmęczona, do domu zawsze wraca naładowana pozytywną energią!

Królowe życia sezon 9, odc. 19

Edzia wymarzyła sobie, żeby ich rocznica była równie wyjątkowa. O pomoc w przygotowaniu prezentu poprosiła Dagmarę. Iza i Patryk szykują wyprawkę do szkoły dla Elizy. Ich córka dorasta, z czym nie jest łatwo się pogodzić. Czy Izie uda się odnaleźć wspólny język z Elizą? Wizja świata Leona jest bardzo ciekawa. Jego kolorowa dusza niezmiennie fascynuje Damiana. Czasami jednak doprowadza go też do szaleństwa!

Zagraniczne filmy, które były kręcone w Polsce
NAJNOWSZE