Królowe życia sezon 10, odc. 9, 10: Edzi przytrafia się przykra niespodzianka. Wpada w histerię

2021-02-23 13:52 AW
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Ich nie trzeba szerzej przedstawiać – Dagmara, Kasia i Iza, a od zeszłego sezonu również Sylwia, Ania, Damian oraz Leon prowadzą życie dalekie od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – krytykę i zazdrość. Jednak nawet ich szalone perypetie nie są wolne od trosk dnia codziennego. Mierzą się z problemami, z którymi boryka się każdy z nas. Kłopoty rodzinne i zawirowania w życiu zawodowym skutecznie potrafią wywrócić wszystko do góry nogami. Bohaterowie „Królowych Życia” już nie raz udowodnili, że w takich sytuacjach warto się nie poddawać.

Królowe życia sezon 10, odc. 9, 10: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach programu? Co się wydarzy w kolejnych odcinkach programu? Barwne życie bohaterów „Królowych życia” na dobre zagościło w ramówce TTV. Wiosną, w 10. już sezonie programu okazji do spotkań będzie więcej. Premierowe odcinki otrzymały specjalne pasmo i będą emitowane 4 dni w tygodniu!

Królowe życia sezon 10, odc. 9

Edzi przytrafiła się przykra niespodzianka, więc zadzwoniła po Dagmarę. Królowa musiała stawić czoła histerii swojej przyjaciółki, co nie było łatwym zadaniem. Nie od dziś wiadomo, że jak Edzia się na coś uprze, to cały świat się zatrzymuje. Czy Królowej udało się ją uspokoić i pomóc racjonalnie podejść do sprawy? Kasia z każdej swojej podróży przywozi lokalne smakołyki. Robi to głównie z myślą o swojej mamie, która nie bardzo lubi jeździć po świecie. Czy tureckie słodycze jej posmakują? Z cukru musiała niestety zrezygnować Iza. Jej ostatnie problemy zdrowotne skłoniły ją do przejścia na dietę. Jak Królowa radzi sobie, kiedy w zasięgu jej wzroku jest pyszny tort?

Królowe życia sezon 10, odc. 10

Dagmara przygotowuje się do remontu mieszkania Jacka. Stworzyła plan działania i ma nadzieję, że Jacek już niedługo będzie mógł cieszyć się zupełnie nowym, przytulnym gniazdkiem. Na początku, Dagmara mówiła o drobnych, kosmetycznych poprawkach. Po czasie stwierdziła jednak, że jak coś robić to z rozmachem! Mateusz wciąż szuka pracy i swojej drogi w życiu. Ania go wspiera i stara się nie wywierać na nim presji, jednak jego szalone pomysły już zaczynają ją denerwować. Czy Ani wystarczy siły i wykaże się wyrozumiałością? Czy może wszystko zakończy się wielką awanturą? Zobaczymy! Sylwia w końcu będzie miała okazję spotkać się z Tomkiem, który po długich tygodniach przyjechał z Gdańska do Krakowa.

Królowe życia 10 - zwiastun
NAJNOWSZE