Królowe życia sezon 10, odc. 6, 7, 8: Dagmara zauważa problem z kradzieżą. Montuje kamerki w swoim butiku

2021-02-23 13:37 AW
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Ich nie trzeba szerzej przedstawiać – Dagmara, Kasia i Iza, a od zeszłego sezonu również Sylwia, Ania, Damian oraz Leon prowadzą życie dalekie od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – krytykę i zazdrość. Jednak nawet ich szalone perypetie nie są wolne od trosk dnia codziennego. Mierzą się z problemami, z którymi boryka się każdy z nas. Kłopoty rodzinne i zawirowania w życiu zawodowym skutecznie potrafią wywrócić wszystko do góry nogami. Bohaterowie „Królowych Życia” już nie raz udowodnili, że w takich sytuacjach warto się nie poddawać.

Królowe życia sezon 10, odc. 6, 7, 8: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach programu? Barwne życie bohaterów „Królowych życia” na dobre zagościło w ramówce TTV. Wiosną, w 10. już sezonie programu okazji do spotkań będzie więcej. Premierowe odcinki otrzymały specjalne pasmo i będą emitowane 4 dni w tygodniu!

Królowe życia sezon 10, odc. 6

Dagmara nauczyła się już, że czasami lepiej nie informować Edzi o wszystkich planach. Są sytuacje, kiedy trzeba postawić ją przed faktem. Szczególnie, kiedy plany Królowej zdecydowanie odbiegają od tego, co lubi Edzia. Najlepszych przygód przecież się na zaplanuje! Kasia swoich zabawnych i szalonych chwil nigdy nie planuje. Prawie niczego się nie boi i poradzi sobie w każdej sytuacji. Ale... czy na pewno? Niemiła przygoda spotka Damiana i Leona. Choć dla nich nie my sytuacji bez wyjścia, musieli się poważnie zastanowić, jak wybrnąć z martwego punktu.

Królowe życia sezon 10, odc. 7

Dagmara niedawno zarządziła remont w domu Jacka. Po dłuższym zastanowieniu, doszła do wniosku, że u niej też przydałoby się kilka zmian. Okazało się jednak, że nie zna żadnej zaufanej złotej rączki. Poprosiła więc o pomoc Jacka, który w kilka minut zorganizował jej dwuosobową, konkretną ekipę budowlaną. Czy to się uda? Mateusz niedawno zrezygnował ze swojej pracy. Od tamtej pory cały czas szuka swojej drogi w życiu. Ania bardzo go wspiera, jednak chciałaby, żeby zszedł na ziemię i przestał latać z głową w chmurach. Czy wypracują kompromis? Sylwia niespodziewanie zyskała nową znajomą. Jakiś czas temu pomogła przypadkowej kobiecie wnieść zakupy do domu. Od tamtej pory ona i pani Jadzia, regularnie się spotykają. Okazuje się, że mają więcej wspólnego niż mogłyby przypuszczać.

Królowe życia sezon 10, odc. 8

Dagmara postanowiła zamontować kamerki w swoim butiku. Po ostatnim remanencie okazało się, że było bardzo dużo przypadków kradzieży. Królowa uznała, że lepiej mieć oczy dookoła głowy. O pomoc w zamontowaniu sprzętu poprosiła Jacka, który jak zwykle bardzo poważnie podszedł do swojego zadania. U Damiana i Leona zapachnie romantyzmem... Mimo że oni walentynki mają cały rok, to ten dzień traktują szczególnie. Remont mieszkania Izy i Patryka nie kończy się. Przeciwnie! Nabiera mocy. Izie wciąż przybywa pomysłów na diametralne zmiany. Co tym razem wymyśliła?

Królowe życia 10 - zwiastun
NAJNOWSZE