Królowe życia sezon 10, odc. 11, 12, 13: Kasia wraca do śpiewania! Mateusz decyduje się na drastyczny krok

2021-02-26 14:59 AW
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Ich nie trzeba szerzej przedstawiać – Dagmara, Kasia i Iza, a od zeszłego sezonu również Sylwia, Ania, Damian oraz Leon prowadzą życie dalekie od przeciętności, czym u jednych wzbudzają sympatię i podziw, a u innych – krytykę i zazdrość. Jednak nawet ich szalone perypetie nie są wolne od trosk dnia codziennego. Mierzą się z problemami, z którymi boryka się każdy z nas. Kłopoty rodzinne i zawirowania w życiu zawodowym skutecznie potrafią wywrócić wszystko do góry nogami. Bohaterowie „Królowych Życia” już nie raz udowodnili, że w takich sytuacjach warto się nie poddawać.

Królowe życia sezon 10, odc. 11, 12, 13: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach? Barwne życie bohaterów „Królowych życia” na dobre zagościło w ramówce TTV. Wiosną, w 10. już sezonie programu okazji do spotkań będzie więcej. Premierowe odcinki otrzymały specjalne pasmo i będą emitowane 4 dni w tygodniu!

Królowe życia sezon 10, odc. 11

Remont mieszkania Jacka ruszył pełną parą! Zadaniem Dagmary jest wszystko nadzorować. To dosyć odpowiedzialne zadanie, bo okazało się, że to nie będą zwykłe, kosmetyczne poprawki. Można śmiało powiedzieć, że mieszkanie Jacka buduje się od nowa. W duszy Kasi nieustannie gra muzyka. Mimo że jej kariera wokalna na chwilę utknęła w martwym punkcie, to Kasia nie porzuciła marzeń o śpiewaniu. Wciąż chce się uczyć. Iza będzie musiała podjąć niezwykle ważną decyzję. Na szczęście zawsze w takich sytuacjach może liczyć na Patryka, który zwykle wspiera ją nawet w najśmielszych krokach.

Królowe życia sezon 10, odc. 12

Dagmara motywuje Jacka, żeby wytrwał w swoich postanowieniach. W końcu to ona namówiła go na remont, dietę i ćwiczenia. Uznała, że nie pozwoli mu przerwać tych wszystkich zmian, które powoli wdraża do swojego życia. Jest jego najwierniejszym kibicem. Damian i Leon się nie kłócą. Oni po prostu wymieniają się poglądami. Czasami trudno jest im powstrzymać swoje emocje i dla oczyszczenia atmosfery, muszą powiedzieć, co myślą. Sylwia oprócz swojej rodziny, pracy i szybkich samochodów, ma jeszcze jedną wielką miłość. Swoje psy! Dba o nie jak o największy skarb.

Królowe życia sezon 10, odc. 13

Dagmara wciąż motywuje Jacka do treningów i diety. Chce pomóc wytrwać przyjacielowi w swoim postanowieniu. Królowa znowu posprzecza się z Edzią. Dwa wybuchowe temperamenty muszą się przecież czasami nie zgodzić. Iza jest zmęczona po całym tygodniu. Marzy już tylko o tym, żeby położyć się do łóżka i o niczym nie myśleć. Niestety, w domu czeka na nią przykra niespodzianka, bo remont przybiera na sile. Mateusz wciąż przeżywa swoją sytuację. Od jakiegoś już czasu szuka pracy i do tej pory nic nie chwyciło go za serce. Zdecydował się na drastyczny krok. Jaki?

Królowe życia 10 - zwiastun
NAJNOWSZE