Królowe życia 10 - obsada. Kim są bohaterowie programu?

2021-01-12 19:51 AW
Królowe życia
Autor: Materiały Prasowe

Królowe życia to jeden z flagowych programów TTV. Uwielbiane przez widzów show pokazuje codzienne życie nietuzinkowych i bogatych osób, które dalekie są od przeciętności. Barwne życie, w którym nie ma miejsca na zasady, i specyficzne poczucie humoru wyrażone ciętym językiem. Bohaterowie Królowych życia żyją według własnego scenariusza i tym od lat przyciągają uwagę widzów.

Królowe życia 10 - obsada. Kim są bohaterowie programu i kogo będziemy oglądać w nowych odcinkach? Choć trudno uwierzyć, jak szybko minął ten czas, za nami już dziewięć sezonów Królowych życia! W ostatnim sezonie dość mocno zmieniła się liczba uczestników, a oprócz tego widzowie pożegnali jedną ze swoich ulubionych par.

Królowe życia 10 - obsada. Uczestnicy programu

W sezonie 9 nie zobaczyliśmy już Rafała i Gabriela, którzy, jak podkreślili, na stałe pożegnali się z Królowymi życia, co oznacza, że nie powrócą w kolejnych odcinkach. Chociaż jak na razie stacja TTV nie potwierdziła jeszcze, czy i kiedy ukaże się 10. sezon programu, trudno wyobrazić sobie, żeby zabrakło w nim ulubienic widzów, czyli Dagmary i Kasi, które zdecydowanie przyciągają największą uwagę fanów. Jak na razie lista uczestników nowego sezonu nie jest jeszcze znana, jednak z pewnością poznamy ją dokładniej bliżej premiery 10. sezonu. Nowych odcinków Królowych życia powinniśmy spodziewać się już pod koniec lutego lub na początku marca 2021.

ESKA XD #013
NAJNOWSZE