Królowa piękności odc. 11, 12 streszczenie: Katia dowiaduje się, że pielęgniarka nie wykonała aborcji. Dina zabija Sznyriowa

2021-01-18 11:42 kg
Królowa piękności
Autor: materiały TVP

Na początku stycznia 2021 roku na antenie Telewizji Polskiej zadebiutował nowy rosyjski serial - Królowa piękności, który w bardzo krótkim czasie zdobył liczne grono fanów. Niestety produkcja liczy tylko 12 odcinków, wielkimi krokami Królowa piękności dobiega więc końca! W najbliższych dniach zostaną wyemitowane dwa ostatnie odcinki serialu, w których poznamy zakończenie losów piękniej Kati. Co się wydarzy w 11. i 12. odcinku?

Królowa piękności odc. 11, 12 streszczenie: Katia dowiaduje się, że pielęgniarka nie wykonała aborcji. Dina zabija Sznyriowa. Serial Królowa piękności opowiada o losach rosyjskiej modelki uznanej na Zachodzie, oklaskiwanej w Paryżu, nazywanej przez radziecką prasę narodowym dobrem ZSRR. Po powrocie z pokazów do domu czekała ją jednak radziecka rzeczywistość: zawiść, intrygi i tragiczna miłość. Czym skończy się dla Kati piękna bajka o karierze modelki?

Królowa piękności - odcinek 11

Katia Panowa dostaje imienne zaproszenie do Paryża od firmy Christian Dior i pomyślnie przechodzi przesłuchanie partyjne. Jej radość dopełnia fakt, że jest w ciąży. Postanawia wykorzystać szansę i zostać w Paryżu. Niestety na schodach samolotu aresztuje ją KGB. Katia jest brutalnie przesłuchiwana przez Sznyriowa, a następnie trafia do szpitala psychiatrycznego. Lekarka naczelna dowiaduje się o ciąży Kati i zleca wykonanie aborcji. Walerka sprowadza notariusza do domu Wiery Nieczajewej i podstępem sprawia, że w testamencie właścicielki dom zostaje zapisany na niego.

Królowa piękności - odcinek 12

Katia chce popełnić samobójstwo, ale ratuje ją pielęgniarka Jula. Mówi, że oszukała lekarkę naczelną i nie wykonała aborcji. Następnie pomaga Kati uciec ze szpitala psychiatrycznego. W samochodzie czeka na nią Rem. We Francji wychodzi książka Feliksa Krutskiego. Dina prosi Sznyriowa o ostatnie spotkanie, podczas którego zabija go, a następnie popełnia samobójstwo. Mariana dowiaduje się, że rodzice stracili życie przez ciotkę Wierę. Pijana dusi ją poduszką. Walerka otrzymuje stanowisko zastępcy redaktora naczelnego i przejmuje dom po śmierci Wiery.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć
NAJNOWSZE