Królowa i konkwistador - sezon 2. powstanie? Będą kolejne odcinki serialu?

2021-08-31 11:55 Alicja Wójcik
Królowa i konkwistador
Autor: Materiały TVP

Królowa i konkwistador to kolumbijski dramat kostiumowy z 2020 roku. Został stworzony przez Johhny'ego Ortiza i wyreżyserowany przez Camilo Villamizara i Juana Carlosa Vásqueza. Fabuła skupia się na losach Cataliny (Essined Rivera Aponte), która jest rdzenną Kolumbijką i została zdradzona przez hiszpańskiego konkwistadora, Pedra (Emmanuel Esparza). Pedro stanie przed trudnym wyborem.

Chcąc uratować brata, Pedro zdecyduje się zdradzić Catalinę i jej ludzi. Po tych dramatycznych wydarzeniach kobietę pragnie jedynie zemsty na dawnym ukochanym. Inspiracją do stworzenia serialu „Królowa i konkwistador” była historia miłosna pomiędzy rdzenną Kolumbijką a Hiszpanem. Związana także z historią powstania miasta Kartagena.

Królowa i konkwistador - sezon 2. powstanie?

Serial, który premierowo trafił na Netflix w maju 2020 roku, stał się hitem wakacji 2021 - produkcja trafiła bowiem do emisji w Telewizji Polskiej. Odcinki ukazują się codziennie (w niektóre dni nawet po dwa dziennie) od 12 lipca. Produkcja liczy w sumie 60 odcinków, a fani Królowej i konkwistadora - zarówno ci, którzy śledzą produkcję w TVP, jak i ci, którzy obejrzeli ją na Netfliksie, zastanawiają się, czy jest szansa na więcej. Niestety - od premiery serialu twórcy nie przekazali jeszcze ostatecznej decyzji, czy Królowa i konkwistador będzie kontynuowana. Nie pojawiła się nigdzie oficjalna informacja o tym, że nie będzie nowych odcinków, jednak nie masz też wzmianek o ewentualnym drugim sezonie. Milczenie twórców oznacza jednak niestety raczej, że serial zakończy się po jednym sezonie. Nic nie jest jeszcze ostatecznie przesądzone, a fani serialu mogą nie tracić nadziei!

Sekrety serialu Królowa i Konkwistador | ESKA XD - Hotplota #27
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE