Królowa i konkwistador - ile odcinków i kiedy oglądać?

2021-07-21 9:18 kg
Królowa i konkwistador
Autor: Materiały prasowe TVP

Królowa i konkwistador to kolumbijski serial kostiumowy, który już wkrótce zadebiutuje na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja, w której w głównych rolach występują: Essined Aponte, Emmanuel Esparza, Kepa Amuchastegui, Manuel Navarro oraz Aroha Hafez ma szansę stać się prawdziwym hitem. Ile odcinków liczy i kiedy emitowane będą jej odcinki? Sprawdźcie.

Królowa i konkwistador - ile odcinków i kiedy oglądać? Telewizja Polska ma bardzo szeroką ofertę serialową. Widzowie mają możliwość oglądać zarówno produkcje polskie - Ojciec Mateusz, M jak miłość, Barwy szczęścia, Stulecie Winnych, tureckie - Elif, Przysięga, jak i ukraińskie - Kozacka miłość. Już wkrótce na ekranach naszych telewizorów zadebiutuje również Królowa i konkwistador, czyli kolumbijska produkcja kostiumowa.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Królowa i konkwistador - o co chodzi w serialu?

Serial opowiada historię rdzennej Kolumbijki, Cataliny. Kobieta postanawia zemścić się na hiszpańskim konkwistadorze Pedro de Heredia, który w przeszłości zdradził jej ludzi i złamał jej serce. Czy dopnie swego?

Królowa i konkwistador - ile odcinków?

Produkcja zadebiutuje na antenie TVP1 już 12 lipca 2021 roku, o godzinie 20:30. Serial składa się z 60 odcinków, a losy głównych bohaterów będziemy mogli śledzić codziennie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE