Kirstie Alley nie żyje. Gwiazda "I kto to mówi" odeszła w wieku 71 lat

2022-12-06 9:29 Leon Pietrzak
Kristie Alley
Autor: Sipa USA/Sipa USA/East News

Kirstie Alley odeszła w wieku 71 lat. Amerykańska gwiazda przez długi czas walczyła z poważną chorobą. Największą popularność przyniosła jej rola w "I kto to mówi", gdzie grała u boku Johna Travolty. Informację o jej śmierci przekazała rodzina w mediach społecznościowych.

Kirstie Alley nie żyje. Była znaną amerykańską aktorką i producentką filmów. Zadebiutowała w produkcji „Star Trek II: Gniew Khana”, po której zaczęła dostawać coraz więcej ról. Na swoim koncie miała m.in. nagrody Emmy („Zdrówko”, „David’s Mother”) oraz Złoty Glob. Szczyt popularności zanotowała w komedii „I kto to mówi”. Zagrała tam wspólnie z Johnem Travoltą, który również pożegnał aktorkę w swoich mediach społecznościowych. Amerykanka zmarła w wieku 71 lat.

Kirstie Alley nie żyje

Informację o śmierci aktorki przekazała rodzina w jej mediach społecznościowych. Dzieci Alley wspomniały, że ich mama w ostatnim czasie walczyła z rakiem.

"Do wszystkich naszych przyjaciół na całym świecie… Z przykrością informujemy, że nasza niesamowita, zacięta i kochająca mama odeszła po walce z niedawno odkrytym nowotworem. Była otoczona najbliższą rodziną i walczyła z wielką siłą, pozostawiając nam swoją niekończącą się radość z życia i chęć przeżywania przygód. Choć była ikoną na ekranie, była jeszcze bardziej niesamowitą matką i babcią. Jesteśmy wdzięczni niesamowitemu zespołowi lekarzy i pielęgniarek z Moffitt Cancer Center za ich opiekę [...] Jej zapał i pasja do życia, dzieci, wnuków i wielu zwierząt, nie wspominając o pasji tworzenia, były niezrównane i inspirujące nas do życia pełnią życia. Dziękujemy za miłość i modlitwy, i prosimy o uszanowanie naszej prywatności w tym trudnym czasie. True i Lillie Parker" - czytamy w oświadczeniu

John Travolta pożegnał Kirstie Alley

Wspólna praca na planie sprawiła, że John Travolta i Kirstie Alley bardzo się zaprzyjaźnili. Informacja o jej śmierci bardzo wstrząsnęła Travoltą, który postanowił napisać kilka słów pod postem na swoim Instagramie. Możemy przeczytać, że była dla niego jedną z najbardziej wyjątkowych osób, jakie kiedykolwiek poznał. „Kocham Cię, Kristie. Wiem, że jeszcze się zobaczymy” - dodał.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE