Kraina lodu

i

Autor: Disney/Kobal/Rex Features/East News Kraina lodu wróci z nową częścią!

Zapowiedź

Kraina lodu powraca! Powstaną nowe części słynnego filmu animowanego

2023-11-17 14:20

Kraina lodu to jedna z najpopularniejszych kinowych bajek XXI wieku. Nagrodzona Oscarem produkcja Disneya na stałe zapisała się w międzynarodowej popkulturze. Do dzisiaj ma wielu fanów, a główne postacie są ważną częścią dzieciństwa nowych pokoleń. Teraz okazuje się, że mają powstać nowe części filmu!

Kraina lodu to światowy fenomen. O czym jest kultowy film animowany? Anna wyrusza na wielką wyprawę, by odnaleźć swoją siostrę Elsę, której magiczna moc uwięziła królestwo Arendelle w okowach wiecznej zimy. W poszukiwaniach towarzyszy jej Kristoff, przed którym górskie szlaki nie kryją żadnych tajemnic i jego lojalny renifer Sven. Podczas misji ocalenia królestwa przyjaciele zmierzą się z surową pogodą, napotkają niebotyczne góry, tajemnicze trolle i zabawnego bałwana o imieniu Olaf. Każda postać z bajki stała się gwiazdą dziecięcego przemysłu rozrywkowego. Do tej pory Kraina lodu doczekała się dwóch części. Teraz potwierdzono, że powstanie trzecia. I nie tylko trzecia!

Najlepsze filmy animowane o Barbie. Te bajki uwielbiały wszystkie dziewczynki

Jak nakręcono BARBIE? Kulisy i ciekawostki z filmu | To Się Kręci #20

Nowe części Krainy lodu

Pierwsze informacje o powstaniu trzeciej części Krainy lodu pojawiły się już kilka miesięcy temu. Wiadomo, że prace nad filmem są już zaawansowane. Teraz Disney potwierdził, że trzecia Kraina lodu nie będzie zakończeniem kultowej historii. Fani zobaczą jeszcze przynajmniej czwartą część!

- Ale na razie nie mam zbyt wiele do powiedzenia na temat tych filmów. Ale Jenn Lee, która stworzyła Krainę lodu II, ciężko pracuje ze swoim zespołem w Disney Animation nad nie jedną, ale właściwie dwoma nowymi historiami - powiedział CEO Disneya Bob Iger wywiadzie dla programu Good Morning America.