Kraina lodu 2 online już dostępna! Gdzie oglądać kontynuację animacji?

2020-03-27 13:44
Kraina lodu 2
Autor: screen youtube.com, kanał Walt Disney Animation Studios screen youtube.com

Pierwsza część Krainy lodu, która ukazała się w 2013 roku, okazała się absolutnym hitem. Ta animacja podbiła serca zarówno małych, jak i dorosłych widzów, którzy pokochali siostry z Arendelle. To, że Kraina lodu doczeka się kontynuacji, było niemal pewne. Dość dużym zaskoczeniem okazało się jednak, że na Krainę lodu 2 widzowie musieli czekać aż 6 lat.

Kraina lodu 2 online jest już dostępna do obejrzenia online! Gdzie można zobaczyć film w całości? W drugiej części filmu Anna i Elsa ponownie będą musiały stawić czoła magicznym siłom i znów zmuszone będą działać razem. Tym razem to jednak przede wszystkim od mocy Elsy zależeć będzie, czy królestwo Arendelle da się uratować.

Kraina lodu 2 online już dostępna! Gdzie oglądać kontynuację animacji?

Kraina lodu 2 trafiła na ekrany polskich kin 22 listopada 2019 roku. Mimo że film wśród widzów ponownie okazał się sukcesem, krytycy byli wobec niego mniej przychylni. Ogromnym zaskoczeniem był bowiem brak nominacji Krainy lodu 2 do Oscara dla najlepszej animacji. Co więcej, film nie otrzymał łącznie ani jednej statuetki i tylko jedną nominację, podczas gdy jego pierwsza część dostała dwa Oscary.

Krainę lodu 2 w polskiej wersji językowej można obejrzeć w serwisie wypożyczającym filmy w systemie VOD - Rakuten TV, a jego koszt to 49,99 zł. Animacja dostępna jest także w bibliotece iTunes, jednak nie jest jeszcze ona dostępna w polskiej wersji językowej. Tutaj cena wynosi 54,99 zł. Pierwszy serwisem streamingowym, który udostępnił Krainę lodu 2 na VOD był Disney+, jednak platforma ta nie jest jeszcze dostępna w Polsce.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE