Kraina lodu 2 - o czym jest kontynuacja? Pełny zwiastun trafił do sieci!

2019-09-24 10:54 aw
Kraina lodu 2
Autor: screen youtube.com, kanał Walt Disney Animation Studios screen youtube.com

Pierwsza część Krainy lodu trafiła na ekrany kin w 2013 roku. Film błyskawicznie zyskał ogromną popularność, a zainteresowanie Krainą lodu zdaje się nie maleć nawet po takim czasie od premiery. Niemal pewne było, że animacja, która okazała się takim hitem, doczeka się drugiej części, jednak nikt chyba nie spodziewał się, że na kontynuację przyjdzie nam czekać aż sześć długich lat.

Kraina lodu 2 - nowy zwiastun filmu trafił do sieci i zdradził sporo szczegółów z fabuły kontynuacji filmu! Wiele wskazuje na to, że druga część przygód Anny i Elsy nie będzie już 'zwykłym' filmem Disneya o księżniczkach, ale znajdzie się w nim dużo elementów kina przygodowego! Najprawdopodobniej dowiemy się także nieco więcej o życiu głównych bohaterek i poznamy genezę mocy Elsy.

Kraina lodu 2 - o czym będzie film?

Akcja kontynuacji filmu jest osadzona trzy lata po wydarzeniach z pierwszej części. W Arendelle panuje ład pod panowaniem Elsy, jednak królowa zaczyna słyszeć dziwny głos, który nawołuje ją z północy. Wraz z Anną, Kristoffem i Olafem postanawiają wyruszyć w drogę, aby poznać prawdę o tym, co przywołuję Elsę i odkryć prawdę o jej mocach. Chociaż nie jest to na razie potwierdzone, nowy zwiastun animacji sugeruje, jakoby Anna również posiadała magiczne moce! Co więcej, wygląda to, jakby siostra Elsy była w stanie władać... ogniem!

Kraina lodu 2 - kiedy premiera?

Wiemy także, że w Krainie lodu 2 mamy usłyszeć kolejny hit na miarę Mam tę moc. Tym razem jednak zaśpiewają go obydwie siostry! Druga część animacji trafi na ekrany kin w naszym kraju 27 listopada 2019

NAJNOWSZE