Kozacka miłość streszczenie. Ustińja finguje śmierć męża, chcąc w ten sposób zagarnąć majątek

Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od listopada 2020 roku. Produkcja, w której w główne role wcielają się: Daria Jegorowa, Wiaczesław Drobinkow, Jekatierina Olkina, Aleksandr Mochow, Anatolij Chostikojew, Dmitrij Nazarow oraz Olesia Żurakowskaja od samego początku cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Co wydarzy się w najbliższych odcinkach hitu?

Kozacka miłość odcinek 100 - streszczenie. Akcja Kozackiej miłości ma miejsce na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Cała prawda o serialu Elif | ESKA XD - Hotplota #19

Kozacka miłość - odcinek 100

W 100. odcinku Kozackiej miłości, którego emisję zaplanowano na poniedziałek 26 kwietnia 2021 roku, Soroka nadal uważa, że Katerina pracuje u Anfisy. Semionow w oparciu o oskarżenia Kolewanowa zatrzymuje Anfisę. Kobieta przekazuje biznes pod opiekę Lukierji. Marysia dalej szuka Stiepana. Chce poinformować go o śmierci jego ojca. Ustińja porozumiewa się z Gładyszem. Finguje śmierć męża, chcąc w ten sposób zagarnąć majątek.

NAJNOWSZE