Kozacka miłość streszczenie. Konstantyn kaleczy się szablą w rękę. Oksana uważa, że wypadek jest skutkiem klątwy Marysi

2021-04-21 10:29 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Pod koniec 2020 roku na antenie Telewizji Polskiej zadebiutowała Kozacka miłość, czyli rosyjski serial kostiumowy, który zyskał popularność w takich krajach jak: Ukraina, Rosja, Pakistan czy też Gruzja. Akcja produkcji rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Odcinki serialu emitowane są od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:45 w TVP2. Co wydarzy się w nadchodzących odcinkach hitu?

Kozacka miłość odcinek 105 - streszczenie. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Kozacka miłość - odcinek 105

W 105. odcinku Kozackiej miłości, którego emisję zaplanowano na wtorek, 4 maja 2021 roku, Ustińja współczuje Bułydze i udziela mu schronienia w zajeździe. Ilja Rogozyn po stracie Alony, decyduje się na ślub z córką właściciela pobliskiego majątku. Koźma domyśla się, że Katia jest w kimś zakochana. Pomaga jej zbliżyć się do studenta. Konstantyn kaleczy się szablą w rękę. Oksana uważa, że wypadek jest skutkiem klątwy Marysi.

NAJNOWSZE