Kozacka miłość odc. 66: Tytus oraz jego przyjaciel otwierają grób Stiepana. Odkrywają, że jest pusty

2021-03-05 10:16 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość odcinek 66 streszczenie - co się wydarzy w serialu TVP2? Premierowy epizod zostanie wyemitowany w poniedziałek, 8 marca w TVP 2 o godzinie 18:45. Produkcję można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość odcinek 66: Aliona wybacza Stiepanowi wszystkie doznane z jego winy cierpienia. Ostrzega go, że jest podejrzany o zabójstwo jej matki. Anfisa jest niezadowolona z działań Tytusa. Nie udało mu się zdobyć żadnej cennej informacji. Ilia wyznaje miłość Alionie, ale ona prosi, żeby zostawił ją w spokoju. Tytus oraz jego przyjaciel student otwierają grób Stiepana. Odkrywają, że jest pusty. Karasik wypomina Alionie jej zachowanie i grozi, że zostawi ją bez opieki. 

Kozacka miłość - o czym jest serial?

Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Wiosna 2021 - seriale, które musisz obejrzeć

Kozacka miłość - obsada

  • Daria Jegorowa - Olga Rogożyna
  • Wiaczesław Drobinkow - Stiepan Gruszyn
  • Jekatierina Olkina - Alona Skorniakowa
  • Aleksandr Mochow - Piotr Awierjanowicz Kolewanow
  • Anatolij Chostikojew - Gawrił Pietrowicz
  • Dmitrij Nazarow - Grigorij Sotnik
  • Olesia Żurakowskaja - Lubasza
NAJNOWSZE