Kozacka miłość odc. 61, 62, 63, 64, 65: Olga jest bliska śmierci. Sofia składa fałszywe zeznania, obciąża Tichona

2021-02-24 16:00 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Kozacka miłość to rosyjsko-ukraiński serial, który zadebiutował w Telewizji Polskiej pod koniec 2020 roku. Bardzo szybko zyskał ogromną popularność, podobnie jak wiele produkcji historycznych czy kostiumowych, jak choćby Zniewolona. Widzów przekonuje z pewnością również fakt, że odcinki Kozackiej miłości emitowane są codziennie od poniedziałku do piątku. Serial składa się jednak z ponad 200 odcinków, a jego emisja zakończy się zapewne dopiero najwcześniej pod koniec 2021 roku.

Kozacka miłość odc. 61, 62, 63, 64, 65: streszczenia. Co się wydarzy w kolejnych odcinkach serialu? Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością.

Kozacka miłość odc. 61: streszczenie

Marysia dodaje truciznę do filiżanki Warwary. Olga jest bliska śmierci. Ilia prosi o zwolnienie Nikoły z aresztu i zawozi go do siostry. Anfisa upija Ignatia, żeby wyciągnąć informacje o Kolewanowie. Stiepan rozpytuje Tichona o Alonę. Dowiaduje się, że jest nieszczęśliwa w małżeństwie i wyjechała za granicę.

Kozacka miłość odc. 62: streszczenie

Nikoła prosi ojca o błogosławieństwo. Początkowo Grigorij odmawia. Na wieść, że Olga niebawem umrze, zgadza się. Tichona doprowadzają na posterunek. Stiepan nie wierzy w zeznania pijanego Tichona, że ten jest mordercą. Anfisa prosi Tita o przysługę: ma się dowiedzieć od Ignatija wszystkiego o Kolewanowie. Policjanci, by wytropić podejrzanych, oddają rzeczy, pozostawione w zastaw u Warwary. Gruszynowie proponują pracę Koźmie i jego przyjaciołom.

Kozacka miłość odc. 63: streszczenie

Kolewanow uprzedza Marysię, że Stiepan jest w Ustiużynie. Sofia składa fałszywe zeznania, obciążające Tichona. Stiepan przyznaje się, że był u Warwary, przed jej zabójstwem. Katia, nie wytrzymuje krytyki i powraca do poprzedniego zarobkowania. Po ślubie, stan Olgi się pogarsza. Nikoła z Ilią wiozą ją do stanicy.

Kozacka miłość odc. 64: streszczenie

Stiepan ucieka z przesłuchania, żeby wyjaśnić sprawy Alonie. Alona nie zdradza, że jest zakochana w Stiepanie. Ten oskarża ją o interesowność i napastuje. Oksana zgadza się wyjść za mąż za Konstantyna. Niemłody już Kozak przyrzeka, że ją uszczęśliwi. Bogdan obiecuje pomoc Marysi, roztrzęsionej z powodu odejścia męża. Ledwie żywą Olgę znów przywożą na leczenie do Serafima.

Kozacka miłość odc. 65: streszczenie

Marysia błaga o pomoc Serafima, chce, żeby ten sprawił, że Stiepan do niej wróci. Serafim jednak odmawia. Stiepan pojawia się u Marysi, dochodzi do szarpaniny. Olga chce uszczęśliwić brata Ilję, prosi więc Nikołę, by sprowadził do nich do domu Alonę. Ilja od dawna jest w niej beznadziejnie zakochany. Bogdan, na widok poranionej przez Stiepana Marysi, przysięga zemstę. Luba jest zazdrosna o Bogdana, widzi, że ten podkochuje się w Marysi. Przegania go więc z domu, ale potem rozpacza.

Złodzieje polują na te marki samochodów | ESKA XD #016
NAJNOWSZE