Kozacka miłość odc. 58: Olga podejrzewa, że Stiepan był mężem Marysi. Tatiana opowiada, że widziała zmarłego Stiepana

2021-02-23 9:23 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość odcinek 58 streszczenie - co się wydarzy w serialu TVP2? Premierowy epizod zostanie wyemitowany w środę, 24 lutego w TVP 2 o godzinie 18:45. Produkcję można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość odcinek 58: Olga podejrzewa, że Stiepan, który zginął, to mąż Marysi. Prosi Ilię, żeby wywiedział się o niego. Tatiana opowiada, że widziała zmarłego Stiepana. Chcąc utrzymać to w tajemnicy, Kolewanow wysyła Tatianę na wieś. Otrzymawszy list z Ustiużyna, Marysia wyjeżdża w pośpiechu, zabierając Katię ze sobą. Timofiej pokazuje karczmarzowi kosztowności, a ten postanawia okraść gościa. 

Kozacka miłość - o czym jest serial?

Akcja rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć

Kozacka miłość - obsada

  • Daria Jegorowa - Olga Rogożyna
  • Wiaczesław Drobinkow - Stiepan Gruszyn
  • Jekatierina Olkina - Alona Skorniakowa
  • Aleksandr Mochow - Piotr Awierjanowicz Kolewanow
  • Anatolij Chostikojew - Gawrił Pietrowicz
  • Dmitrij Nazarow - Grigorij Sotnik
  • Olesia Żurakowskaja - Lubasza
NAJNOWSZE