Kozacka miłość odc. 238, 239, 240, 241: Gruszeńka wyjawia Goriuchinowi, że kocha Leżniowa. Marysia ucieka z policyjnego aresztu

2021-12-02 10:55 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Od listopada 2020 roku produkcja jest emitowana również w Polsce, gdzie cieszy się sympatią ze strony widzów. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w odcinkach 238-241, które zostaną wyemitowane w dniach 6-9 grudnia? Sprawdźcie!

Kozacka miłość odc. 238, 239, 240, 241. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Elif VS Zapukaj do moich drzwi [POJEDYNEK SERIALI] | ESKA XD - Hotplota #36

Kozacka miłość - odcinek 238

Marysia zwierza się Koźmie, ale oboje ukrywają prawdę przed Stiepanem. Leżniow uświadamia sobie, że się zakochał. Karasik jest gotów oświadczyć się Gruszeńce. Zaś Gruszeńka wyjawia Goriuchinowi, że kocha Leżniowa. Fiodor z zapałem szkoli młodych kozaków. Stiepan spędza kolejną noc w celi, z Marysią. 

Kozacka miłość - odcinek 239

Marysia ucieka z policyjnego aresztu. Koźma pomaga jej się ukryć. Wasilij przypadkiem dowiaduje się o ucieczce i orientuje się, że atamańskiego konia skradziono. Lubasza domyśla się roli Koźmy w zniknięciu Marysi. Koźma prosi Alionę i za jej pośrednictwem Stiepana, żeby wierzyć Marysi. W wyniku sporu ze starym atamanem Fiodor podejmuje się wyszkolić młodych kozaków w tydzień. 

Sonda
Czy Marysia zostanie skazana?

Kozacka miłość - odcinek 240

Lebieda umieszcza Stiepana w areszcie domowym i chce wyciszyć sprawę. Gruszeńka zarzuca Leżniowowi podłość, mężczyzna sądzi, że został oczerniony przez Karasika. Szykuje się pojedynek. Fiodor stara się dotrzymać obietnicy, szkoli młodych Kozaków. 

Kozacka miłość - odcinek 241

Mucha przyjeżdża do stanicy Ignatowska w poszukiwaniu Waśki. Leżniow i Karasik przygotowują się do pojedynku, tymczasem Karasik wpada w panikę. Jego służący, Miszka, ma dość poniżania, decyduje się odejść, ale przyprowadza na swoje miejsce woźnicę, który zawozi Karasika na miejsce pojedynku. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE