Kozacka miłość odc. 205, 206, 207: Kozacy przyjmują Wasyla w swoje szeregi. Tichon jest ciężko chory

2021-10-19 11:36 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Od listopada 2020 roku produkcja jest emitowana również w Polsce, gdzie cieszy się sympatią ze strony widzów. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w odcinkach 205-207, które zostaną wyemitowane w dniach 19-21 października? Sprawdźcie!

Kozacka miłość odc. 205, 206, 207. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

M jak miłość. Dawid pokona śmiertelną chorobę i przyzna się Basi co zrobił byłej dziewczynie!

Kozacka miłość - odcinek 205

Koliewanow jest przekonany, że Stiepan zdradził Alionę. Gruszyn oskarża żonę o to, że przyczyniła się do zaginięcia Aliony. Marysia zaprzecza tym podejrzeniom. Poszukiwania Aliony nie przynoszą żadnych rezultatów. Stiepan otrzymuje list od Koliewanowa i w pośpiechu udaje się do Ustiużyna. Koźma znajduje w stepie nieprzytomną Marysię i przywozi ją do stanicy. Stiepan odkrywa plamy krwi na podłodze w opuszczonym domu.

Kozacka miłość - odcinek 206

Kozacy przyjmują Wasyla w swoje szeregi. Marysia dochodzi do siebie i rzuca się na Gruszeńkę, obraża Koźmę i opuszcza stanicę. Pomocnik Koliewanowa mówi, że kupiec odjechał z dorożkarzem Trifonem. Po mieście rozchodzą się plotki o śmierci Aliony. 

Sonda
Czy Koliewanow poniesie konsekwencje swoich czynów?

Kozacka miłość - odcinek 207

Duniasza przyjeżdża do Wasilija do stanicy. Gruszeńka szuka w mieście Marysi, by ją pocieszyć. W tym samym celu jedzie tam Oksana. Tichon jest ciężko chory. Olga i Liza starają się go uchronić przed złymi wieściami. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE