Kozacka miłość odc. 185, 186, 187, 188, 189: Gruszeńka mówi Stiepanowi wprost, co myśli o jego małżeństwie z Marysią. Serafim wreszcie spotyka wnuczkę

2021-09-23 14:19 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Od listopada 2020 roku produkcja jest emitowana również w Polsce, gdzie cieszy się sympatią ze strony widzów. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w odcinkach 185-189, które zostaną wyemitowane w dniach 20 - 24 września? Sprawdźcie!

Kozacka miłość odc. 185, 186, 187, 188, 189. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Promyk nadziei / Elif / Kozacka miłość. Gwiazdy seriali PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #30

Kozacka miłość - odcinek 185

Pomimo deklaracji Aliony, że kocha Stiepana, Ilija namawia ją, by zaczęli wszystko od nowa. Gładysz odwiedza Goriuchina, który stawia policji warunek. Podejmie współpracę, jeżeli porozmawia z Alioną. Marysia podszeptuje Lizie, że Timofiej ją zdradza. Liza sprzecza się z Timofiejem. Stiepan przesłuchuje mieszkańców stanicy. Zaczyna podejrzewać, że w morderstwo jest zamieszana Marysia.

Kozacka miłość - odcinek 186

Liza nie wierzy Koźmie, który próbuje usprawiedliwić Timfieja. Opowiada Lizie, że jest on zaangażowany w pewną sekretną sprawę i dlatego jest taki tajemniczy. Goriuchin ucieka przed policją. Gładysz rozumie, że musi za wszelką cenę zatrzymać aktora. Inaczej grozi mu utrata posady naczelnika. Aliona ostrzega Stiepana przed zbliżającą się zemstą. Ignatij dowiaduje się, że Koliewanow jest poszukiwany. W tej sytuacji Ignatij wreszcie może wrócić do domu.

Kozacka miłość - odcinek 187

Marysia opowiada Stiepanowi o Bułydze, podając się za ofiarę okoliczności. Potem ucieka z domu, a Koźma pomaga Stiepanowi jej szukać. Gruszeńka dowiaduje się, że żona porzuciła Stiepana i znów ma nadzieję na jego miłość. Ignatij nieoczekiwanie dostaje liścik od Koliewanowa z poleceniem, by przyszedł na spotkanie.

Kozacka miłość - odcinek 188

Gruszeńka mówi Stiepanowi wprost, co myśli o jego małżeństwie z Marysią. Aliona i Ilija dowiadują się o donosie na Gruszyna. Goriuchin obiecuje Serafimowi pomoc w odnalezieniu wnuczki. Ignatij boi się spotkania z Koliewanowem i zamiast iść sam, wysyła Tita.

Kozacka miłość - odcinek 189

Koliewanow prosi Marysię o przywiezienie jego papierów wartościowych. Ilija oznajmia Kuczniewowi, że Olga przypomniała sobie okoliczności porwania. Łukerii z Anfisą udaje się związać Bułygę, ale  na zabójstwo nie potrafię się zdobyć. Maksymilian prowadzi Serafima do stanicy, gdzie starzec wreszcie spotyka wnuczkę.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE