Kozacka miłość odc. 100, 101, 102, 103, 104: Ustińja pozoruje śmierć męża. Kozacy wybierają Konstantego na nowego atamana. Oksana wraca do stanicy

2021-04-22 13:38 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość odcinki 100, 101, 102, 103, 104 streszczenia. Kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan, można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Emisja epizodów 100-104 odbędzie się w dniach 26-30 kwietnia. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Kozacka miłość odc. 100, 101, 102, 103, 104. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Tureckie seriale, których nie było w Polsce

Kozacka miłość - odcinek 100

Ustińja dogaduje się z Gładyszem, pozoruje śmierć męża, by przejąć cały majątek. Sroka podejrzewa, że Katerina znów pracuje u Anfisy. Semionow aresztuje Anfisę z powodu zarzutów ze strony Kolewanowa, Anfisa powierza tymczasowo interesy Lukierji. Marysia poszukuje Stiepana, by zawiadomić go o śmierci ojca.

Kozacka miłość - odcinek 101

Fiodor i Konstantyn łączą siły, by odnaleźć Oksanę. Pankow zamierza przywłaszczyć sobie lokal Anfisy, wykorzystuje do tego Łukierję. Ojciec Stiepana jest przychylny związkowi syna z Alioną, co nie podoba się Marysi. Wkrótce Iłłarion nagle umiera, Stiepan czuje się winny śmierci ojca, miota się między Alioną a Marysią. Żeby zatrzymać męża, Marysia decyduje się na kolejne oszustwo. 

Kozacka miłość - odcinek 102

Fiodor z Konstantym wspólnie poszukują Oksany, tymczasem ona odnajduje się u Ustińji w stodole. Olga otrzymuje zaproszenie na kolację od dawnego znajomego, kniazia Barmina. Nikoła jest zazdrosny, ma wątpliwości, czy pasuje do towarzystwa z wyższych sfer. Pankow i Pietrow świętują przejęcie lokalu Anfisy. Oksana wraca do stanicy, Ataman rezygnuje ze swojej funkcji.

Kozacka miłość - odcinek 103

Kolewanow stara się poróżnić Olgę z Nikołą. Timofiej dowiaduje się od Kati o aferze dotyczącej lokalu Anfisy. Tichon i Sofia Gruszyna zatrzymują się na noc w karczmie. Gładysz obiecuje Anfisie załagodzić jej konflikt z Kolewanowem. 

Kozacka miłość - odcinek 104

Tit przywłaszcza sobie cały zysk, ale potem godzi się z Pietrowem. Anfisa dowiaduje się, że jej lokal przejęli aferzyści. Zebranie kozaków wybiera Konstantego na nowego atamana. Marfusza sprzeciwia się kontaktom Tichona z Sofią. 

NAJNOWSZE