Kozacka miłość: Marysia doda truciznę do filiżanki Warwary! Kobieta umrze?

2021-02-23 17:04 AW
Kozacka miłość
Autor: Materiały Prasowe

Akcja serialu rozgrywa się na ukraińskiej prowincji na przełomie XIX i XX wieku. „Kozacka miłość” opowiada historię miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem.

Kozacka miłość: Marysia doda truciznę do filiżanki Warwary! Kobieta umrze? Co się wydarzy i w którym odcinku dojdzie do tego wydarzenia? Kozacka miłość błyskawicznie podbiła serca polskich widzów, a serial cieszy się świetną oglądalnością niemal od pierwszego odcinka. Fani produkcji mogą mieć duże powody do zadowolenia, ponieważ Kozacka miłość składa się aż z 270 odcinków, co oznacza, że serial będzie ukazywał się jeszcze przez wiele miesięcy.

Kozacka miłość: Marysia doda truciznę do filiżanki Warwary! Kobieta umrze?

Ta sytuacja będzie miała miejsce w 61 odcinku serialu, którego emisja została zaplanowana na poniedziałek 3 marca. Marysia dodaje truciznę do filiżanki Warwary. Olga jest bliska śmierci. Ilia prosi o zwolnienie Nikoły z aresztu i zawozi go do siostry. Anfisa upija Ignatia, żeby wyciągnąć informacje o Kolewanowie. Stiepan rozpytuje Tichona o Alonę. Dowiaduje się, że jest nieszczęśliwa w małżeństwie i wyjechała za granicę. Z kolejnych odcinków dowiemy się, że trucizna okazała się skuteczna.

Stulecie Winnych 3 sezon ZWIASTUN. Stanisław oświadczy się Andzi. Władek nie daruje tego bratu. Michał po wyjściu z więzienia zmieni się w potwora
NAJNOWSZE