Kozacka miłość odc. 264, 265, 266, 267, 268: Leżniow wyznaje Gruszeńce miłość. Nagła śmierć Pankowa komplikuje plany Anfisy

2022-01-15 16:35 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Od listopada 2020 roku produkcja jest emitowana również w Polsce, gdzie cieszy się sympatią ze strony widzów. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w odcinkach 264-268, które zostaną wyemitowane w dniach 17-21 stycznia? Sprawdźcie.

Kozacka miłość odc. 264, 265, 266, 267, 268. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Kozacka miłość - odcinek 264

Anfisa rozpoczyna kolejną intrygę. Przyznaje się Leżniewowi, że to ona na polecenie Koliewanowa zorganizowała na niego zamach podczas pojedynku. Opowiada o innych knowaniach Koliewanowa i proponuje Leżniewowi pomoc w poprawieniu sceny w sztuce oraz rolę głównego amanta w spektaklu. Rozalia urządza scenę Kuczniewowi. Adwokat postanawia zemścić się na oszustce Anfisie.

Kozacka miłość - odcinek 265

Leżniow próbuje zrozumieć niecne zamysły Anfisy i zgadza się na udział w spektaklu. Anfisa, podejrzewając, że jej plan został ujawniony, włącza do sprawy Pankowa. Lebieda wypuszcza Koźmę i Kiriuszę. Kirył prosi Lubę i Serafima o wybaczenie. Stiepan potajemnie przychodzi tuż po pogrzebie na grób matki. Gruszeńka, widząc zrozpaczonego Stiepana, za wszelką cenę stara się go wesprzeć.

Kozacka miłość - odcinek 266

Leżniow pojawia się w teatrze jako aktor. Gruszeńka nie wierzy w jego szczerość, ale zakochany Leżniow przekonuje ją. Fiodor prosi o wybaczenie starego atamana, lecz nie jest gotów przeprosić Oksany. Stiepan wraca do Ustiużyna i dowiaduje się, że nie jest poszukiwany. Nikoła i Olga, bezskutecznie próbują spotkać się ze Stiepanem.

Sonda
Będziesz tęsknić za serialem Kozacka miłość?

Kozacka miłość - odcinek 267

Aliona przybywa do stanicy i proponuje Kiriuszy wspólny wyjazd za granicę. Namawia go na studia medyczne. Fiodor znajduje siły, by pogodzić się z Oksaną. Duniasza przekonuje się, że nie może żyć bez Wasilija. Leżniow wyznaje Gruszeńce miłość. Nagła śmierć Pankowa komplikuje plany Anfisy, która próbuje nakłonić Gładysza do wspólnego działania.

Kozacka miłość - odcinek 268

Olga wraz z Nikołą przyjeżdżają do stanicy. Pojawienie się żywego Nikoły jest okazją do wielkiej fety w stanicy. Oksana źle znosi obecność Olgi, jednak dzięki mądrości Fiodora i taktowi Olgi udaje się rozwiać podejrzenia i ocieplić rodzinne relacje. Leżniow opowiada Gruszeńce historię swojej nieszczęśliwej miłości, która doprowadziła do feralnego pojedynku w Petersburgu. Gruszeńka zapewnia Aleksandra o swoim uczuciu i zrozumieniu. Gładysz uczy Goriuchina posługiwania się bronią, jednocześnie podejrzewa Anfisę o intrygę w celu zabicia Leżniowa, ale Anfisa wszystkiemu zaprzecza. Aliona zatrzymuje się w zajeździe przed udaniem się w dalszą podróż za granicę. Koźma i Marysia spotykają się nocą w stepie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE