Kozacka miłość odc. 204, 205, 206, 207, 208: Do stanicy dociera wieść o śmierci Aliony. Koźma obwinia siebie i Marysię

2021-10-18 11:18 kg
Kozacka miłość
Autor: materiały TVP

Kozacka miłość to kostiumowy serial, który zyskał popularność w takich krajach jak: Rosja, Ukraina, Bośnia, Hercegowina, Gruzja i Pakistan. Od listopada 2020 roku produkcja jest emitowana również w Polsce, gdzie cieszy się sympatią ze strony widzów. To historia miłości, dla której nie ma barier i przeciwności. Co wydarzy się w odcinkach 204-208, które zostaną wyemitowane w dniach 18-22 października? Sprawdźcie!

Kozacka miłość odc. 204, 205, 206, 207, 208. Młoda i piękna dziewczyna Marysia Sotnyk dorasta w rodzinie bogatego Kozaka otoczona troskliwą ojcowską miłością. Podczas przejażdżki bryczką prawie dochodzi do wypadku, z opresji ratuje ją biedny szlachcic Stepan Gruszin, który przybywa do jej rodzinnej wioski. Marysia zakochuje się w Stepanie i za wszelką cenę chce, by został jej mężem. Jednak młody szlachcic do szaleństwa zakochany jest w Alenie i planuje z nią potajemny ślub i wspólne życie. Stepan i Alena uciekają na wieś...

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Kozacka miłość - odcinek 204

Karczmarz pomaga Koźmie w ucieczce przed policją. Stiepan przyjeżdża do Ustiużyna i organizuje poszukiwania Aliony. Fiodor próbuje przekonać Kozaków, żeby przyjęli w swoje szeregi Wasię. Wasilij sam występuje w swoim imieniu. Koliewanow więzi Alionę i jej grozi. Marysia płacze nad grobem Grigorija Sotnika i prosi zmarłego ojca o pomoc i radę. 

Kozacka miłość - odcinek 205

Koliewanow jest przekonany, że Stiepan zdradził Alionę. Gruszyn oskarża żonę o to, że przyczyniła się do zaginięcia Aliony. Marysia zaprzecza tym podejrzeniom. Poszukiwania Aliony nie przynoszą żadnych rezultatów. Stiepan otrzymuje list od Koliewanowa i w pośpiechu udaje się do Ustiużyna. Koźma znajduje w stepie nieprzytomną Marysię i przywozi ją do stanicy. Stiepan odkrywa plamy krwi na podłodze w opuszczonym domu.

Kozacka miłość - odcinek 206

Kozacy przyjmują Wasyla w swoje szeregi. Marysia dochodzi do siebie i rzuca się na Gruszeńkę, obraża Koźmę i opuszcza stanicę. Pomocnik Koliewanowa mówi, że kupiec odjechał z dorożkarzem Trifonem. Po mieście rozchodzą się plotki o śmierci Aliony. 

Sonda
Czy Koliewanow poniesie konsekwencje swoich czynów?

Kozacka miłość - odcinek 207

Duniasza przyjeżdża do Wasilija do stanicy. Gruszeńka szuka w mieście Marysi, by ją pocieszyć. W tym samym celu jedzie tam Oksana. Tichon jest ciężko chory. Olga i Liza starają się go uchronić przed złymi wieściami. 

Kozacka miłość - odcinek 208

Marysia wyprasza Gruszeńkę. Ta zamierza wrócić do stanicy. Nieznajomy woźnica chce ją podwieźć, ale Marysia nagle przepędza go i zabiera Gruszeńkę do siebie. Karasik dopytuje się o restaurację Anfisy. Do stanicy dociera wieść o śmierci Aliony. Koźma obwinia siebie i Marysię. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE