Kowalscy kontra Kowalscy - sezon 2 powstanie? Będą kolejne odcinki serialu Polsatu?

2021-05-13 10:24 AW
Kowalscy kontra Kowalscy
Autor: Materiały Prasowe

Serial opowiada o dwóch rodzinach, które teoretycznie łączy tylko popularne nazwisko, a praktycznie dzieli wszystko - od wykształcenia, statusu społecznego i finansowego, po styl życia. Siedemnaście lat temu w szpitalu dochodzi do pomyłki, w skutek której w rodzinie bogaczy wychowuje się syn ubogich Kowalskich i na odwrót - do biednych trafia dziecko bogatych. Gdy prawda wyjdzie na jaw, ponownie dojdzie do zamiany, co będzie owocowało w mnóstwo przezabawnych sytuacji dla obu rodzin.

Kowalscy kontra Kowalscy - sezon 2 powstanie? Będą kolejne odcinki serialu Polsatu? W rolę majętnego Piotra Kowalskiego wciela się mistrz gatunku komediowego, Piotr Adamczyk. Jego serialową żoną Anną jest Marieta Żukowska. Biednego Henryka Kowalskiego gra Wojtek Mecwaldowski, a partneruje mu Katarzyna Kwiatkowska jako Jadzia. Paweł Wawrzecki to z kolei senior rodu Kowalskich, Zenon. Towarzyszy im młode pokolenie aktorów.

Kowalscy kontra Kowalscy - sezon 2 powstanie? Będą kolejne odcinki serialu Polsatu?

W produkcji występuje Jakub Zdrójkowski, który po kilkunastu latach powraca na antenę Polsatu, a znany jest widzom z serialu „Rodzina Zastępcza Plus”. Jakub gra rezolutnego Nikodema, wychowującego się w rodzinie biednych. Natomiast młody Patryk Cebulski wciela się w postać rozpieszczonego syna bogaczy, Janka - studenta krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. W sercach obu nastolatków zamiesza Ela, czyli Wiktoria Gąsiewska. Martyna Solska z kolei gra Dianę - córkę milionera, na zabój zakochaną w Nikodemie. To dla aktorki debiut na telewizyjnym ekranie. Pierwszy sezon serialu Kowalscy kontra Kowalscy emitowany był w Polsacie od 6 marca do 8 maja 2021 roku. Jak ustalił serwis Wirtualnemedia.pl, produkcja doczeka się drugiego sezonu. Jak na razie nie wiadomo jednak, czy nowe odcinki będą emitowane już jesienią 2021, czy dopiero w przyszłym roku.

Sexify - konkurs Netflix i Pani Tu Nie Stała
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE