Koszmarne polskie filmy, które pokochali widzowie. TOP5 niezasłużonych hitów

2022-09-18 11:13 NN

Najgorsze polskie filmy, które jakimś cudem stały się wielkimi hitami? Owszem, rodzina kinematografia zna wiele przypadków gniotów, które z różnych (często niezrozumiałych) powodów przyciągały do kin tłumy i cieszyły się olbrzymią popularnością. Oto 5 z nich.

Pisaliśmy wam już kiedyś o filmach i serialach, które stały się wielkimi hitami, choć wcale na to nie zasłużyły. Dziś podejmiemy podobny temat, jednak skupimy się wyłącznie na naszym podwórku. Polska kinematografia ma to bowiem do siebie, że produkuje wiele wątpliwej jakości tworów filmopodobnych, które z jakiegoś powodu... porywają tłumy. Są to filmy, które zostają dosłownie zmiażdżone przez krytyków (a często nawet też widzów), a jednak cieszą się dużą popularnością. Na tym polu "króluje" rzecz jasna dorobek Patryka Vegi (którego oczywiście nie zabraknie w naszym zestawieniu), jednak tego typu przypadków jest znacznie, znacznie więcej. Dziś wyłoniliśmy dla was 5 największych niezasłużonych polskich hitów. Znajdziecie je w powyższej galerii. 

Sonda
Lubisz oglądać polskie filmy?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze polskie filmy?

Pytanie 1 z 10
Jak ma imię główna bohaterka filmu "365 dni"?
Kadr z filmu 365 dni
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE