Korona królów sezon 4 - obsada. Aktorzy i postaci serialu. Kogo zobaczymy?

2020-10-29 12:49 AW
Korona królów
Autor: Materiały TVP

Seriale historyczne i kostiumowe cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. Zarówno polskie i zagraniczne produkcje, które przenoszą widzów do dawnych lat, mogą liczyć na bardzo dużą oglądalność. Również Korona królów, telenowela historyczna Telewizji Polskiej, która zadebiutowała na antenie w styczniu 2018 roku, przez te kilka lat zyskała w Polsce rzeszę fanów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne odcinki.

Korona królów sezon 4 - obsada. Aktorzy i postaci serialu. Kogo zobaczymy w nadchodzącym sezonie? Fabuła pierwszego sezonu Korony królów rozpoczęła się w 1325 roku i przedstawiał ostatnie lata panowania Władysława Łokietka. Z kolei fabuła ostatniego, trzeciego sezonu serialu, zakończyła się w roku 1399 pogrzebem Królowej Jadwigi.

Korona królów sezon 4 - obsada

Nachodzący, czwarty sezon serialu, ma przedstawiać dalsze losy panowania Władysława Jagiełły po śmierci królowej Jadwigi. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana, jednak odcinki mają trafić do emisji w 2021 roku, niewykluczone, że już od stycznia. Reżyser serialu, Konrad Łęcki, zdradził pewnie doniesienia na temat obsady w rozmowie z serwisem echodnia.eu:

Na pewno zagrają aktorzy z poprzedniego sezonu, których postaci mają napisane kontynuacje, natomiast pewnie dadzą się też zauważyć aktorzy z Kielc. Z kilkoma już rozmawiałem na ten temat. Bardzo chciałbym zobaczyć ich na planie

Filmy akcji - TOP 10 filmów trzymających w napięciu
NAJNOWSZE