Korona królów 254-257 streszczenia odcinków: Krzyżacy knują spisek. Jagiełło w niebezpieczeństwie!

2019-09-23 14:09
Korona królów odcinki 254-257: Krzyżacy knują spisek. Jagiełło w niebezpieczeństwie!
Autor: Materiały TVP Korona królów odcinki 254-257: Krzyżacy knują spisek. Jagiełło w niebezpieczeństwie!

Skirgiełło dotarł do Malborka. Niemierza boi się, że jego zdrada wyjdzie na jaw. Wesele Marii Olgierdówny i Wojdyłły zostaje zakłócone przez Kiejstuta, który chce sojuszu z Krzyżakami. W Koszycach panuje brak porozumienia Stronnictwa Andegaweńskiego i Wielkopolan, dopiero przyjazd Ludwika zmienia sytuację. Co jeszcze wydarzy się w serialu Korona królów TVP?

Korona królów odcinki 254-257: Krzyżacy knują spisek. Jagiełło w niebezpieczeństwie! Serial Korona królów możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 18:30 na antenie TVP1. Helena prosi Opolczyka o pomoc w znalezieniu Niemierzy. Jagiełło błogosławi miłość Marii i Wojdyłły, ale Julianna stawia córce warunki. Na Węgrzech Pełka wciąż spiera się z Niemierzą, a Jadwiga ma wypadek. Co jeszcze wydarzy się w serialu Korona królów TVP?

Korona królów odcinek 254: STRESZCZENIE

Rok 1379. Skirgiełło dotarł do Malborka. Niemierza boi się, że jego zdrada wyjdzie na jaw. Krzyżacy knują spisek, Jagiełło jest w niebezpieczeństwie. Helena prosi Opolczyka o pomoc w znalezieniu Niemierzy. Elżbieta chce, żeby Jasiek odnalazł tajemniczego syna króla Kazimierza.

Korona królów odcinek 255: STRESZCZENIE

Rok 1379. Skirgiełło przyjeżdża do Budy i zgadza się na chrzest. Niemierza spotyka Pełkę i wyznaje mu, że szpieguje dla krzyżaków by zemścić się na synach Olgierda. Jagiełło błogosławi miłość Marii i Wojdyłły, ale Julianna stawia córce warunki. Jasiek odnajduje Jana z Kleparza, prowadzi go do Elżbiety.

Korona królów odcinek 256: STRESZCZENIE

Rok 1379. Wesele Marii Olgierdówny i Wojdyłły zostaje zakłócone przez Kiejstuta, który chce sojuszu z Krzyżakami. Ludwik wybiera się do Koszyc, nie wie, że Opolczyk zdradził jego sekret dotyczący Rusi. Na Węgrzech Pełka wciąż spiera się z Niemierzą, a Jadwiga ma wypadek.

Korona królów odcinek 257: STRESZCZENIE

W Koszycach panuje brak porozumienia Stronnictwa Andegaweńskiego i Wielkopolan, dopiero przyjazd Ludwika zmienia sytuację. Jagiełło omawia nowe warunki rozejmu z Zakonem, niespodziewanie jego sojusznikiem jest Witold. Jan z Kleparza otrzymuje od Elżbiety niezwykły prezent.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE