KOPCIUSZEK w edycji Ze Skarbca Disneya - już na DVD i Blu-Ray! Zobacz zwiastun i zdjęcia! [VIDEO, FOTOGALERIA]

2012-09-06 15:46
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Ponadczasowa, klasyczna animacja Disneya powraca z poprawioną jakością obrazu i dźwięku, po raz pierwszy w historii ukazując się w jakości High Definition na Blu-ray, by zachwycać nowe pokolenia!

Choć macocha i przyrodnie siostry robią wszystko, by dokuczyć Kopciuszkowi, dziewczyna wciąż wierzy, że jej marzenia o lepszym losie kiedyś się spełnią. I tak się dzieje, gdy w jej życiu pojawia się Dobra Wróżka. Dzięki czarodziejskiej różdżce łachmany zmieniają się w cudowną suknię, a ogrodowa dynia w przepiękną karocę i Kopciuszek spędza wieczór na królewskim balu, w ramionach wyśnionego księcia. Jednak o północy czar pryska i dziewczyna ucieka w popłochu, gubiąc po drodze szklany pantofelek... Czy księciu uda się odnaleźć tajemniczą ukochaną?

KOPCIUSZEK w edycji Ze Skarbca Disneya lśni jak nigdy przedtem: urzekającą fabułą, niezapomnianą, nominowaną do Oscara muzyką, sympatycznymi bohaterami i efektowną animacją. Zachwyca także zupełnie nowymi dodatkami specjalnymi, które zapewnią dodatkową rozrywkę dla całej rodziny. Znajdziemy tu m.in. prawdziwą gratkę dla wszystkich fanów animacji Disneya – krótkometrażówkę „I żyli długo i zaplątani”, czyli dalsze losy Roszpunki i Flynna z „Zaplątanych”! Niewątpliwym atutem wydania na Blu-ray i DVD jest także nowy polski dubbing z takimi gwiazdami jak Jarosław Boberek czy Jacek Bończyk.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE