Koncert kolęd 2019 w TV: gdzie i o której oglądać?

2019-12-17 11:06
Koncert kolęd 2019 w TV: gdzie i o której oglądać?
Autor: Materiały TVP Koncert kolęd 2019 w TV: gdzie i o której oglądać?

Koncert kolęd to nieodłączny element każdej wieczerzy wigilijnej. Przy rodzinnym stole wspólnie śpiewamy ulubione pastorałki i kolędy. Sprawdziliśmy dla Was gdzie i o której oglądać koncert kolęd 2019 w TV.

Koncert kolęd 2019 w TV: gdzie i o której oglądać? Rodzinne kolędowanie przy świątecznym stole to tradycja, która jest kultywowana w każdym polskim domu w trakcie wieczerzy wigilijnej. Stacje telewizyjne produkują co roku widowiska muzyczne z największymi polskimi gwiazdami. Gdzie, kiedy i o której godzinie oglądać Koncert kolęd w TV? Wszystkie szczegóły znajdziecie w artykule poniżej.

Koncert kolęd 2019 w TV: gdzie i o której oglądać?

Koncert kolęd w Polsacie

Pierwszy koncert kolęd rozpocznie się już o godzinie 14:45 na antenie telewizji Polsat. To właśnie wtedy przeniesiemy się do Warszawy, gdzie w jednym z kościołów zarejestrowany zostało wyjątkowe widowisko, na którym wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Następnie o 15:45 będziemy świadkami Jasnogórskiego kolędowania z Polsatem, a o 16:45 powrócimy do stołecznej bazyliki, gdzie posłuchamy kolęd i pastorałem w wyjątkowych aranżacjach.

Koncert kolęd w TVN

Telewizja TVN również przygotowała wyjątkowe popołudnie z kolędami. W kościele parafialnym pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Lubinie wystąpią takie gwiazdy jak: Edyta Górniak, Justyna Steczkowska czy Kayah. Najpiękniejsze kolędy zobaczymy w wigilijne popołudnie o 17:40 w TVN.

Koncert kolęd w TVP1

Rodzinne kolędowanie na Jasnej Górze rozpocznie się o 17:30 w wigilię na antenie TVP1. Dwuczęściowe widowisko zostało zarejestrowane w Częstochowie. TVP1 przygotowało również jak co roku koncert Jaka Wigilia, taki cały rok, czyli koncert kolęd i pastorałek z udziałem pary prezydenckiej. Wydarzenie będziemy mogli śledzić o godzinie 20:20 w Jedynce w wigilijny wieczór.

NAJNOWSZE